Walentynki w gdyńskiej arenie

Koncerty, Gdynia

Data 14.02.2017 19:00
Miejsce Gdynia Arena
Adres Kazimierza Górskiego 8
Miejscowość Gdynia

Na jednej scenie wystąpią Kortez, Ania Dąbrowska oraz Anita Lipnicka, a gospodarzem wieczoru będzie Piotr Bałtroczyk.

Na miejscu przewidzianych jest wiele atrakcji, m. in. rozmowy przy lampce wina, możliwość otrzymania płyt z autografami artystów oraz "strefa singla, w której organizatorzy upatrują szansę dla samotnych osób na poznanie kogoś być może równie samotnego.

    • Nie wszyscy świętują Walentynki, ale wokół tematu dzieje się tyle tego dnia, że nie da się go raczej "przespać". Dla osób samotnych dzień ten nie różni się niczym szczególnym od pozostałych, choć nie rzadko jest powodem irytacji i smutku. Ale przecież single nie musza spędzać tego dnia samotnie. Według nas jest to doskonała okazja do otworzenia się na nowe znajomości* - zachęcają organizatorzy koncertu.

Bilety na "Koncert Walentynkowy" dostępne są na stronie tutaj oraz w salonach sieci Empik. Do nabycia są także specjalne wejściówki VIP, które umożliwiają posiadaczom liczne odogodnienia, takie jak miejsca w najlepszej lokalizacji, osobne wejście VIP, płyta z autografem Artysty oraz lampka wina musującego.

Bilety do "Strefy Singla" (sektory A2, A5) upoważniają ich posiadaczy m.in. do korzystania ze wspólnej strefy umożliwiającej rozmowy kuluarowe przed, po lub w trakcie trwania koncertu.

Dzieci do 12 roku życia będące pod opieką rodziców lub opiekunów mają bezpłatny wstęp na koncert.

BILETY