Doradztwo inspiracyjne - rozmowy rozwojowe

Inne, Gdynia

Data 06.02.2018 17:00
Miejsce Laboratorium Innowacji Społecznych - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
Miejscowość Gdynia

Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza na godzinną rozmowę rozwojową.

Jeśli: — Jesteś osobą, która szuka pasji w swoim życiu oraz pracy, która będzie sprawiała Ci radość. — Chciałabyś/chciałbyś podążać własną ścieżką twórczą, zawodową lub rozwojową ale nie masz doprecyzowanych kierunków poszukiwań lub równocześnie pociągają Cię różne obszary i nie wiesz na co się zdecydować. — Chcesz spełniać swoje marzenia i cieszyć się chwilą. — Chciałabyś/chciałabyś wykrystalizować swoje pomysły i doprecyzować sposoby ich realizacji. — Chciałabyś/chciałbyś określić nowy cel rozwojowy: osobisty, zawodowy, społeczny.

Dzięki sesji pytań i odpowiedzi, ćwiczeniom, wizualizacji, twórczym metodą odkrywania swojego potencjału i dysponowania własnym czasem będziesz mogła/mógł rozejrzeć się w swojej życiowej sytuacji, przyjrzeć się sobie i swoim życiowym wyborom, odkryć pasję i wejść na własną ścieżkę rozwoju. Praca oparta jest na autorskiej metodzie wykorzystującej podejście coachingowe i tutorskie.

Czas trwania spotkania to 1 godzina. W trakcie rejestracji proszę wybrać dogodną dla siebie godzinę.

O prowadzącej: Sylwia Nikko Biernacka Fotografka, trenerka, liderka społeczna i inspiratorka. Zmiana jest jedynym stałym elementem w jej życiu. Założycielka Fundacji Machina Fotografika. Kocha Bałtyk, z tej miłości narodził się projekt "440 km po zmianę". Od 6 lat każdego lata idąc brzegiem Bałtyku wspiera kobiety z niepełnosprawnością ruchu, zmienia polskie plaże tak aby były dostępne dla wszystkich, spełnia podróżnicze marzenia i inspiruje do zmiany. Jako trenerka realizuje autorskie warsztaty, spacery i podróże fotograficzno - rozwojowe dla kobiet, w których fotografia jest narzędziem samopoznania. Jej marzeniem jest to aby kobiety i mężczyźni na równych prawach uczestniczyli w różnych sferach życia. Od niedawna mieszkanka Gdyni. Absolwentka Szkoły Tutoringu Fundacji Szkoła Liderów. W wolnych chwilach rysuje. Z charakteru kot.