Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?

Inne, Gdynia

Data 22.02.2020
Miejsce CH Riviera
Adres Kazimierza Górskiego 2
Miejscowość Gdynia 81-304
Bilety Wstęp wolny

W sobotę 22 lutego w samo południe (12:00) otwieramy przedstawienie “Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?”. Scena ugości małych widzów atmosferą starych legend i baśni i nie pozwoli im odciągnąć wzroku przez cały czas trwania przedstawienia. Spotykamy się tradycyjnie na Scenie przy Fontannie w Centrum Riviera.

 

Usiądźcie i posłuchajcie historii, którą chcą opowiedzieć Wam lalki teatrzyku “Lalki Tęcza”. “Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?” to bajka, która toczy się w pradawnym lesie i pozwala wszystkim widzom oddychać duchem tamtych czasów. Trochę tajemnicy i trochę zabawy - idealna mieszanka, która oczaruje każdego malucha.

 

Wspaniale poprowadzona bajka oparta na rosyjskich baśniach wciągnie dzieci już od 3 roku życia. Tekst napisała Marta Guśniowska, a o reżyserię zadbał Michał Tramer. Ważnym elementem przedstawienia jest także nastrojowa scenografia, którą stworzyła Olga Ryl-Krystianowska. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny, więc warto skorzystać z okazji zobaczenia niezwykłego spektaklu dla najmłodszych. Po spektaklu czekają na dzieci niespodzianki przygotowane przez FunPark oraz Cafe Scholler. Zapraszamy!