Poniedziałkowe Odcięcie- Deafstoned oraz Lady Electric w Bunkrze

Koncerty, Gdańsk

Data 27.10.2014 18:30
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 5 zł, 530-917-788

Szykuje się mocny poniedziałek wśród surowych ścian Bunkra! Wszystkich fanów psychodelicznych rytmów gitar, zapraszamy na dwa koncerty, które odbędą się 27 października.

To nie wszystko, po koncertach zapraszamy na afterparty! Zagramy rockowe kawałki i zaserwujemy piwo w okazjonalnej cenie (Piwny Poniedziałek, płacisz raz 20zł i pijesz ile chcesz, start 21:00 dolne piętra).

Informacje o zespołach:

Deafstoned Stoner/Grunge/Groove band from Poland. www.facebook.com/deafstoned Mateo - wokal Maciek Solnica - gitara solowa/rytm Maksymilian Mróz - gitara solowa/rytm/wokal Piotr Jarmowski - bass Tymek Lasota - perkusja

Lady Electric Gdyńskie, instrumentalne trio zwiedzające rubieża stonera i psychodelii. www.facebook.com/ladyelectricband Arkadiusz J. - gitara Radosław K. - perkusja Remigiusz M. - bas


  • 27 października 2014 poniedziałek godz. 18:30
  • Klub Bunkier, ul. Olejarna 3 Gdańsk
  • Wstęp 5zł

Organizator: Surprises Events Groups www.facebook.com/SurprisesEventsGroups

oraz Klub Bunkier www.facebook.com/Bunkierclub


Masz zespół i chcesz dać porządny koncert? A może nie miałeś czasu wypocząć w weekend? Poniedziałkowe odcięcie jest właśnie dla Ciebie!

www.facebook.com/poniedzialkoweodciecie

Poniedziałek wcale nie musi być ponury i nudny! Postanowiliśmy zmobilizować cały Gdańsk do poniedziałkowej zabawy, dlaczego? Ponieważ nowy tydzień trzeba rozpocząć z hukiem! W ten oto sposób powstał pomysł organizacji "Poniedziałkowego odcięcia" w klubie Bunkier. Rozpoczęliśmy od stycznia 2014 w każdy poniedziałek spotykaliśmy się na niesamowitych koncertach lokalnych jak i przyjezdnych zespołów. I co? Udało się! Poznaliśmy masę świetnych ludzi, a teraz ruszamy z drugą edycją Poniedziałkowego Odcięcia!

Wydarzenia zorganizowane będą tak, byście spokojnie mogli następnego dnia wstać i pójść na zajęcia i do pracy. Zapraszamy do udziału i zgłoszeń!

Zgłoszenia: [email protected]