Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
5C
noc
1C
jutro
5C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

19.02.2020

16:36

Przybyło samochodów w Małym Trójmieście Kaszubskim, zwłaszcza na ulicach Redy i Rumi. Korkuje nam się Gdańska w Redzie i jej wylot na Łąkową, sporo problemów będziemy też mieli z płynnym przejazdem przez Rumię zarówno przed wiadukt jak i w centrum. Spore zamieszanie zrobiło nam się nas Kosynierów, Dąbrowskiego czy Dębogórskiej. To z pewnością najgorsze miejsca dla tych, dla których dzisiaj każda minuta cenna. Sporo czasu możemy też stracić też w okolicach Trójmiasta. Korek za zjazdem na Lotnisko w kierunku Gdyni, korki będą też na estakadzie Kwiatkowskiego. Patrząc dalej w kierunku Wejherowa, droga krajową 6-stką będzie bez większych problemów, a nawet w centrum nie będzie zbyt dużych korków. W dalszym ciągu jednak jest kilkukilometrowy zator między Bolszewem a Gościcinem. W związku z imprezami w Trójmieście, które odbędą się dziś wieczorem, kierowcy powinni przygotować się na wzmożony ruch na drogach. W Ergo Arenie i z kolei w Gdyni Arena o godz. 19 występuje Dawid Podsiadło. Na drogach dojazdowych do obiektów, mogą powstać korki.

15:22

O tej porze zakorkowane jest już Trójmiasto. Problemy zaczynają się od Grabówka w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego, większej ilości samochodów możemy się też spodziewać Na Hutniczej i Janka Wiśniewskiego. Spore korki zaczynają się też na estakadzie od strony Obłuża. W Rumi tradycyjnie o tej porze zwolnimy podczas zjeżdżania z wiaduktu oraz na Dąbrowskiego i Dębogóskiej. Ciężko też będzie o przejazd Kosynierów a później Morską i Obwodową, ale patrząc na ulicę Gdańską tamtędy też nie będzie to bezproblemowa podróż. Główna krzyżówka z kole i Redzie będzie przejezdna podobnie jak Pucka w kierunku nadmorskich tras. W Wejherowie jak co środę nie będzie niespodzianek na krajowej 6-stce, a centrum będzie solidnie zakorkowane. Uważajmy na Świętego Jana, Rzeźnicką, Sobieskiego czy Batalionu. Dla Tych którzy krajową 6 będą próbowali poruszać się między Bolszewem a Gościcinem radzimy uzbroić się w cierpliwość co dotyczy zarówno jednego jak i drugiego kierunku jazdy.

09:26

Może jeszcze przytykać się dojazd do krajowej szóstki ulicą Wilczka w Luzinie. Spokojniej niż przed godziną jest już za to na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma poważniejszych utrudnień na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowe spowolnienia mogą się utrzymywać w Strzebielinie i Gościcinie. Spokojnie jest też na ulicach Wejherowa, gdzie krajówka umożliwia sprawny przejazd przez miasto w obu kierunkach. Spowolnień można się jeszcze spodziewać na Sobieskiego, Strzeleckiej, 3 Maja i Roszczynialskiego. W Redzie korkuje się Łąkowa przy zjeździe na Gdańską. Wolniej pojedziemy też Pucką. W Rumi natomiast redukcja prędkości będzie konieczna na Kosynierów, Starowiejskiej i Sobieskiego, u wylotu Sabata. W Gdyni odpuściły poranne korki na Morskiej, którą można już całkiem płynnie poruszać się w stronę centrum. Jadąc Hutniczą, zwalniamy przede wszystkim w okolicach skrzyżowania z Pucką. Z kolei w śródmieściu utrzymuje się wzmożony ruch na Świętojańskiej i Warszawskiej. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na obu jezdniach Obwodnicy Trójmiasta. Możliwe są jeszcze miejscowe spowolnienia między Kosakowem a Pogórzem. Poza nieznacznym opóźnieniem przed skrzyżowaniem w Celbowie, nie ma utrudnień na całej długości wojewódzkiej 216-stki. W Pucku nogę z gazu zdejmujemy na Wojska Polskiego oraz w pobliżu skrzyżowania Helskiej z 10 Lutego. We Władysławowie podobnie jest na Żwirowej i Drodze Chłapowskiej.

08:26

Coraz więcej aut da się dostrzec na ulicach Leśnej, Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Podobnie jest na Wilczka w Luzinie. Zagęścił się ruch na krajowej szóstce, co dotyczy przede wszystkim odcinka między Kębłowem a Gościcinem. Inne odcinki trasy z Lęborka do Wejherowa są w pełni przejezdne. W samym Wejherowie trudno mówić o niespodziankach drogowych. Największego ruchu, podobnie jak przed godziną, trzeba się spodziewać na ulicy Sobieskiego. W Redzie również nie ma poważniejszych utrudnień. Miejscowe spowolnienia mogą się pojawiać na Puckiej, Gdańskiej i Gniewowskiej. Z kolei w Rumi zagęścił się ruch na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Zwalniamy także na wiadukcie w ciągu krajowej szóstki, na jezdni w stronę Janowa. Hutnicza w Gdyni najmocniej przytyka się na odcinku od skrzyżowania z Pucką do estakady. Morska z kolei korkuje się jeszcze od Cisowej do Chyloni oraz na Grabówku. W śródmieściu zwalniamy na Warszawskiej, Władysława IV i Świętojańskiej. Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, nie ma większych utrudnień, choć redukcja prędkości na pewno przyda się w okolicach remontowanego Węzła Wielki Kack. Poranne niedogodności da się jeszcze odczuć na Żeromskiego w Kosakowie. Podobnie jest na Puckiej w Smolnie. W Pucku przybyło pojazdów na Wojska Polskiego, Wejherowskiej i Helskiej, a w Gnieżdżewie – na Dworcowej. We Władysławowie poranne utrudnienia da się odczuć na Drodze Chłapowskiej i Żwirowej.

07:25

Praktycznie żadnych poważniejszych utrudnień nie ma na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowe spowolnienia są możliwe w Bożympolu, Kębłowie i Gościcinie. Przytykać może się już zjazd z Zamostnej na krajówkę w Bolszewie. Natomiast w Wejherowie największe poruszenie o poranku tradycyjnie da się zauważyć na ulicy Sobieskiego. Zwalniamy też na 12 Marca, Przemysłowej i Chopina. Na razie trudności nie sprawia poruszanie się ulicami Redy. W Rumi natomiast może się korkować skrzyżowanie Kosynierów i Kościuszki. Przytyka się też Sobieskiego u wylotu Towarowej. Zwiększa się liczba pojazdów na całej długości Hutniczej w Gdyni. Problemów z płynnością ruchu nie unikniemy też na Puckiej i Morskiej, przede wszystkim na odcinku od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Sama ekspresówka nie sprawia poważniejszych niedogodności kierującym, natomiast spory, około półtorakilometrowy korek utrzymuje się na remontowanej Chwaszczyńskiej na Karwinach. Mocno zakorkowane są też ulice Kielnieńska i Spacerowa na Osowej. Miejscowe utrudnienia mogą się pojawiać na odcinku między Dębogórzem a Kosakowem. Podobnie jest na trasie z Połochowa do Mrzezina. Spokojnie na razie jest w Pucku. Natomiast we Władysławowie może się przytykać już Gdańska przy dojeździe do ronda. Nieznaczne spowolnienia da się też odczuć na wojewódzkiej 213-stce między Żarnowcem a Krokową.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej