21.04.2024 09:00 5 ab

IV liga. Gryf Wejherowo walczył o punkty z Aniołami Garczegorze

źródło: Gryf Wejherowo

W 25. kolejce IV ligi gr. pomorskiej Gryf Wejherowo walczył o kolejne punkty z Aniołami Garczegorze. Po wyrównanym spotkaniu obie drużyny musiały tym razem zadowolić się podziałem punktów.

Po trzydziestu minutach gry jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Gryfitom jeszcze przed przerwą udało się wyrównać. Bramkę z rzutu karnego karnego zdobył Maciej Leske.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia gola, jednak więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.

Z przebiegu meczu wynik remisowy jest wynikiem sprawiedliwym. Jak nie można wygrać to trzeba zremisować. Za tydzień gramy z Bałtykiem Gdynia na stadionie Narodowym Rugby w sobotę o godz. 11 – podsumował po meczu na swoim FB WKS Gryf Wejherowo.

Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze 1:1 (1:1)

Gryf (skład wyjściowy): Wika - Kątny, Godlewski, Idzi, Leske (c), Koszałka, Kozakowski, Iwański, Burkhardt, Rompca, Kwidzyński

Gryf (rezerwowi): Łukowicz (br), Bluma, Maszota, Faltyński, Pranczk, Jarząb

W tabeli IV ligi Gryf Wejherowo z 36. punktami zajmuje 8. miejsce. W 26. kolejce gryfici zagrają na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia. Początek meczu w sobotę, 27 kwietnia 2024 r., o godz. 11.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.