Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
7C
noc
2C
jutro
4C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

25.02.2020

15:23

Gęsto robi się na ulicach Trójmiasta zwłaszcza w okolicy estakady Kwiatkowskiego, która będzie nas spowalniać od strony Obłuża czy na Hutniczej, która przytyka się w obu kierunkach. Wolniej przejedziemy też trasę od Grabówka do krzyżówki z Chylońską. Trasa do Rumi nie będzie sprawiała nam większych problemów, te widoczne będą w okolicach wiaduktu i na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Poza tym większej ilości samochodów możemy się spodziewać się można na Kosynierów i dalej patrząc na trasie do Redy też na Obwodowej. W samej Redzie przytykać nam się będzie Łąkowa. Na głównej nie będzie większych problemów z płynnością ruchu. Pucka w kierunku nadmorskich tras będzie o tej porze przejezdna, ale znając popołudniowy ruch- niezbyt długo. W Wejherowie spowalniać nas będą głównie światła. Ich zmianę będziemy mogli stracić przy Rybackiej, a dalej w kierunku Lęborka na krajowej 6-stce będzie nieoznaczane spowolnienie w okolicy Górki Gościcicńskiej.

09:28

Utrzymują się jeszcze utrudnienia w ruchu na ulicy Kamiennej między Rumią a Łężycami. To efekt usuwania skutków zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło około godziny 8:00. Poza tym nie odpuszcza jeszcze korek na wiadukcie, w ciągu krajowej szóstki, na jezdni w stronę Janowa. Zwalniamy też w pobliżu skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Poważniejszych problemów w płynnością ruchu nie ma za to w Redzie. Wyjątkiem mogą być okolice przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Puckiej. Utrzymuje się jeszcze spore poruszenie przy zjeździe z Zamostnej na krajową szóstkę z Bolszewie. Jeśli chodzi o trasę z Lęborka do Wejherowa, sytuacja raczej nie zaskakuje. Miejscowe spowolnienia są prawdopodobne w Strzebielinie i Gościcinie. O zaskoczeniach trudno mówić też na ulicach Wejherowa. Największego poruszenia trzeba się spodziewać na Sobieskiego i 3 Maja, natomiast przez miasto można w miarę sprawnie przejechać tranzytem w obu kierunkach. W Gdyni utrzymuje się jeszcze spory ruch na Hutniczej i Morskiej, przede wszystkim na odcinku od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Sama ekspresówka jest w pełni przejezdna. Nieznaczne opóźnienia są możliwe między Połchowem a Mrzezinem. Wojewódzka 216-stka przytyka się przy dojeździe do skrzyżowania w Celbowie. W Pucku nie odpuszczają jeszcze poranne utrudnienia na Wejherowskiej i Wojska Polskiego. We Władysławowie podobnie jest na Drodze Chłapowskiej.

08:26

Do potrącenia pieszego doszło na ulicy Łąkowej w Redzie. W tym rejonie miasta występują utrudnienia w ruchu. Z kolei w Rumi dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Kamiennej. Wstępnie wiadomo, że w tym zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Poza tym, jeśli chodzi o Rumię, największy ruch panuje na wiadukcie w ciągu krajowej szóstki, na jezdni w stronę Janowa. Wolniej pojedziemy też Starowiejską i Dąbrowskiego. Zagęścił się ruch na ulicach Chłopskiej w Kębłowie, Wilczka w Luzinie i Szkolnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o krajową szóstkę między Lęborkiem a Wejherowem, największego natężenia ruchu trzeba się spodziewać w Gościcinie, gdzie uformowało się około kilometrowe spowolnienie. W samym Wejherowie nie ma większych niespodzianek drogowych. Największe natężenie ruchu panuje na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Wolniej pojedziemy też Strzelecką. Na północy Gdyni nadal występują problemy z płynnością ruchu między Pogórzem a Obłużem. Hutnicza przytyka się przede wszystkim w okolicach skrzyżowania z Pucką, a Morska – na odcinku od Cisowej do Chyloni i na Grabówku. Większych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta. Wyjątkiem może być zjazd na wspomnianą Morską. W Pierwoszynie przytyka się dojazd do skrzyżowania u zbiegu ulic Kaszubskiej i Rumskiej. Wojewódzka 216-stka może się nieco korkować w Sławutówku. W Pucku przybyło pojazdów na Wojska Polskiego, a we Władysławowie – na Żeromskiego i Drodze Chłapowskiej. Nieco bardziej na południe, miejscowe utrudnienia pojawiają się na trasie z Żarnowca do Krokowej.

08:15

Potrącenie pieszego przy ulicy Łąkowej w Redzie.

08:14

Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Kamiennej w Rumi. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej