Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

13.11.2019

07:28

Coraz bardziej gęstnieje ruch na ulicach Chłopskiej w Kębłowie oraz Zamostnej i Leśnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o krajową szóstkę z Lęborka do Wejherowa, ruch odbywa się względnie płynnie, a niewielkie przestoje są możliwe jedynie w Gościcinie. W Wejherowie największe spowolnienie uformowało się obecnie na ulicy Przemysłowej. Redukcja prędkości będzie też konieczna na ulicach Chopina, Sobieskiego i 12 Marca. W Redzie kilkusetmetrowe utrudnienia są możliwe na Puckiej, zwłaszcza w pobliżu przejazdu kolejowego, a także na Gdańskiej, na wysokości dworca. Coraz trudniej jest pokonać Grunwaldzką w Rumi, już od granicy z Redą. Sprawniejsza jazda w stronę Gdyni jest możliwa dopiero w okolicach Janowa. Poza tym utrudnienia są możliwe na ulicach Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Jeśli chodzi o Gdynię, trwa poranne oblężenie ulic na północy miasta, co dotyczy przede wszystkim Płk. Dąbka, Unruga, Kwiatkowskiego i Śmidowicza. Stopniowo przytykają się też Morska i Hutnicza w stronę centrum. Około półkilometrowy zator uformował się przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na Morską w Gdyni-Chyloni. Zwalniamy też na leśnych odcinkach ekspresówki, na wysokości Chwarzna, a także między Osową a Matarnią. W Dębogórzu nie ma szans na płynną jazdę ulicą Pomorską. To samo dotyczy ulic Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie oraz Kaszubskiej w Pierwoszynie. Nogę z gazu na pewno warto zdjąć na wojewódzkiej 216-stce w Celbowie. Poważniejszych utrudnień nie ma za to na ulicach Pucka i Władysławowa.

06:40

Problemy ze światłami w Wejherowie

Na Rondzie Solidarności w Wejherowie mogą występować zakłócenia w działaniu sygnalizacji świetlnej.

12.11.2019

15:39

Największy ruch widać w okolicy Górki Gościcińskiej i ulicy Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie spore poruszenie panuje na Jana III Sobieskiego, Świętego Jana, Przemysłowej, a jadąc w kierunku Trójmiasta – póki co nie będziemy zbytnio zwalniać na krzyżówce w Redzie. Głowna z kolei, będzie się przytykać najbardziej w okolicy Łąkowej, Spokojnej i Świętego Wojciecha. Spokojnie, bez większych problemów, przejedziemy do Rumi, tam problemy zaczną się dopiero za wiaduktem na Dąbrowskiego, i Dębogórskiej. Z Trójmiasta z kolei spore utrudnienia, najbardziej stoi Grabówek i Cisowa. Po godzinie 15 standardowo nieprzejezdna jest Hutnicza. Uważajmy też na Żeromskiego w Kosakowie z przy okazji nadmorskich tras 216 w kierunku Pucka będzie się przytykała w okolicy Rekowa Górnego i Celbowa. Spore Poruszenie widać też w Rejonie Minkowic i Krokowej na 218.

09:28

Poprawiła się nieco przejezdność krajowej szóstki w Rumi, niemniej z problemami w płynności ruchu nadal trzeba się liczyć w pobliżu skrzyżowania z ulicą Ceynowy i w okolicach węzła drogowego na wiadukcie. Wolniej pojedziemy też ulicami Dąbrowskiego i Starowiejską. W Redzie utrudnień można się spodziewać przy dojeździe do skrzyżowania Gdańskiej z Pucką, a także na Gniewowskiej. W Gdyni powoli stabilizuje się sytuacja na Morskiej w stronę centrum. Problemy nadal może sprawiać przejazd Hutniczą, przede wszystkim w pobliżu skrzyżowania z Pucką. Spowolnienie utrzymuje się też przy zjeździe z Płk. Dąbka na Kwiatkowskiego. Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, ponad dwukilometrowy zator uformował się od Osowej do zjazdu w stronę lotniska. Inne odcinki ekspresówki są w pełni przejezdne. Na nadmierne utrudnienia w ruchu nie można narzekać na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Lokalne spowolnienia są prawdopodobne w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Stabilizuje się za to ruch na Zamostnej w Bolszewie, gdzie jednak nadal konieczna będzie redukcja prędkości. W Wejherowie, podobnie jak przez cały poranek, największym wyzwaniem pozostaje pokonanie ulicy Przemysłowej. Utrudnień można się jeszcze spodziewać na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Może nieznacznie korkować się odcinek między Rekowem, Połchowem i Mrzezinem. W Pucku poranne poruszenie da się jeszcze zauważyć na 10 Lutego, Wejherowskiej i Wojska Polskiego. To samo dotyczy Drogi Chłapowskiej i Żwirowej we Władysławowie. Nieco bardziej na południe regionu lokalne utrudnienia są możliwe na wojewódzkiej 213-stce między Żarnowcem a Krokową.

08:28

Godziny porannego szczytu komunikacyjnego da się odczuć na ulicach Chłopskiej w Kębłowie, Wilczka w Luzinie oraz na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem utrzymuje się około półkilometrowe spowolnienie przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Inne odcinki wspomnianej arterii są w pełni przejezdne. W Wejherowie najwięcej cierpliwości może wymagać przejazd ulicą Przemysłową. Poza tym nogę z gazu trzeba zdjąć na Sobieskiego, Sienkiewicza, 3 Maja i 12 Marca. W Redzie problemy z płynnością ruchu mogą występować na skrzyżowaniu Gdańskiej z Pucką. W Rumi natomiast utrzymuje się spowolnienie na krajowej szóstce, od skrzyżowania z Ceynowy do wiaduktu. Tłoczno jest też na krzyżówce Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Może również korkować się rondo u zbiegu ulic Dębogórskiej i Kosynierów. W Gdyni problemy może sprawiać przejazd Płk. Dąbka między Pogórzem a Obłużem. Hutnicza najmocniej przytyka się na odcinku od Puckiej do estakady. Nadal tłoczno jest na Morskiej w stronę centrum, przede wszystkim na Cisowej, a także od Chyloni do Grabówka. Podobnie jak przed godziną, względny spokój panuje na Obwodnicy Trójmiasta. Spowolnienie da się odczuć dopiero na południowych odcinkach ekspresówki, od Szadółek do Węzła Południe. Może nieznacznie przytykać się dojazd do Pucka od strony Celbowa. W samym Pucku wzmożonego ruchu można się spodziewać w pobliżu skrzyżowania Helskiej z 10 Lutego. Wojewódzka 213-stka może nieznacznie się korkować przy dojeździe do głównego skrzyżowania w Połczynie, a także w Starzynie i Kłaninie. We Władysławowie redukcja prędkości może być konieczna na Drodze Chłapowskiej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej