28.04.2013 08:28 0

Zwycięstwem pożegnali się z kibicami

Tytani pokazali na co ich stać na własnym boisku i wzbogacili się o dwa punkty. Zwycięstwem pożegnali się w wejherowską publicznością, która jak zawsze głośno i zacięcie kibicowała wejherowskim szczypiornistom. Mimo że do przerwy gospodarze przegrywali udało im się odrobić straty i ostatecznie zakończyć z czteropunktową przewagą. Tytani Wejherowo wygrali z MKS Grudziądz 30:26.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Na boisku jak na polu bitwy, dużo emocji, agresywnej walki i odrobina szczęścia, to wszystko złożyło się na końcowy wynik. Pomogły również skuteczne interwencje bramkarskie Damiana Nowosada, szczególnie w drugiej połowie.

• Cieszymy się z ważnych dwóch punktów, które do przyszłego tygodnia pozwolą pozostać nam na 7 miejscu w tabeli. Liczyło się też dla nas, żeby w ostatnim meczu przed własną publicznością popisać się zwycięstwem. Za tydzień czeka nas ostatni mecz w tym sezonie przeciwko Alfie 99 Strzelno - piszą Tytani.

Przeciwnik Tytanów zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Tytani Wejherowo zdobyli do tej pory 24 punkty co lokuje ich na 7 pozycji w lidze. W ostatniej kolejce tego sezonu szczypiorniści zmierzą się na wyjeździe z zespołem Alfa 99 Strzelno.