16.11.2019 08:33 0 Kwt/UM Puck

Puck: Zaprezentuj się na Jarmarku Świątecznym

Źródło: UM Puck

Twórcy ludowi, przedsiębiorcy, koła gospodyń oraz firmy i instytucje mogą wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Pucku oraz skorzystać z możliwości prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7–8 grudnia 2019 roku na Starym Rynku w Pucku. Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00 i potrwa w tym dniu do godziny 20:00, natomiast w niedzielę zwiedzający będą mogli skorzystać ze stoisk w godzinach od 11:00 do 14:00.

W trakcie jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyrobów rękodzieła artystycznego, takich jak: ceramika, biżuteria, koronka, galanteria skórzana, wyroby regionalne z wikliny, siana, drewna itp., zabawki, kosmetyki, gastronomia w tym: grzane piwo, miody pitne, nalewki, soki, itp., artykuły świąteczne w tym ozdoby choinkowe, artykuły spożywcze: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne (bigos, placki, chleb, pierogi, szynki wędzone, sery itp.), drzewka choinkowe oraz inny asortyment zatwierdzony przez organizatora – informuje pucki urząd.

Osoby zainteresowane stworzeniem swojego stoiska powinny najpóźniej do 22 listopada przesłać kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: Urząd Miasta Puck, ul. 1 Maja 13, 84–100 Puck, z dopiskiem „Jarmark Świąteczny”, złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Puck (pok. 2) lub przesłać wypełniony, zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24