08.11.2019 16:08 2 rp/TTM

Siedmiolatek potrącony w Gościcinie. Został przetransportowany do szpitala

Fot. Damian Klechowicz/TTM

W piątkowe popołudnie (8 listopad) doszło do potrącenia siedmiolatka w Gościcinie na ulicy Drzewiarza. Chłopiec po wstępnych badaniach został przetransportowany do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło kilka minut po godzinie 15:00 na ulicy Drzewiarzy w Gościcinie na wysokości krzyżówki z Wąską. Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy potrącenie dziecka przez samochód osobowy – tłumaczy asp. Karol Wojciechowski, zastępca dowódcy JRG nr 1 Wejherowo. – Przystąpiliśmy do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM

Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został zbadany. Jak poinformował nas zastępca dowódcy, lekarz podjął decyzję o przetransportowaniu chłopca do szpitala w celu dokonania dokładnych badań. Policja będzie ustalała dokładne przyczyny zdarzenia.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24