16.11.2019 13:03 3 Kwt

'Szpilki z Szafy', czyli babski pchli targ w Kąpinie

Fot. Pixabay.com

Chyba każda kobieta ma ubrania, które przestaje nosić. Dla innych sukienka z odzysku może okazać się prawdziwym skarbem. W Kąpinie odbędzie się się wydarzenie "Szpilki z Szafy", czyli babski pchli targ. W trakcie wydarzenia każdy chętny będzie mógł się wymienić, sprzedać, kupić lub po prostu oddać swoje ubrania.

Dzięki temu wydarzeniu stare rzeczy, które zalegają w szafach, garażach, strychach i piwnicach mogą otrzymać nowe życie. Pchli targ jest również okazją do uporządkowania swojego najbliższego otoczenia oraz uszczęśliwienia nowego właściciela naszych „skarbów”.

Na pewno każda z Was ma w swojej szafie piękne i zadbane ciuchy bądź dodatki, których po prostu nie nosi. Może są już za małe, za duże lub po prostu z jakiś względów do Was nie pasują. Właśnie na taką okazję organizujemy babski pchli targ "Szpilki z Szafy", podczas którego każda z Was może przynieść ze sobą tę część swojej garderoby, której już nie nosi – informują organizatorzy wydarzenia.

Wśród rzeczy, które można wymienić, oddać lub sprzedać, będą nie tylko ubrania, ale również różnego rodzaju akcesoria, biżuteria i obuwie.

Na targ może przyjść każdy bez wyjątku, jednak "zorganizowanych miejsc" jest tylko 14, i wymagają one wcześniejszej rezerwacji poprzez kontakt w wiadomości prywatnej na stronie Kąpino.info.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (24 listopada), w godzinach od 15:00 do 18:00, w budynku pełniącym funkcję świetlicy przy ulicy Królowej Jadwigi 1 w Kąpinie.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24