Informacje z dróg

01.12.2020

08:25

Spokojny poranek na nordowych trasach. Przez krajową szóstkę w Rumi przejedziemy w miarę bez utrudnień. Na Hutniczej zwolnimy od skrzyżowania z ul. Pucką. Kierowcy musza pamiętać o remontach w Redzie - nogę z gazu spuścimy na Gdańskiej. W Wejherowie bez korków - zwolnimy na Św. Jana i Sikorskiego. Zredukujemy biegi na górce gościcińskiej.

07:21

Raport drogowy zaczynamy od dobrych informacji. W Rumi przez krajową szóstkę oraz Hutniczą przejedziemy bez utrudnień. W Redzie zwolnimy na Gdańskiej przy skrzyżowaniu z ul. Łąkową, z powodu remontu. W Wejherowie przytyka się 12 Marca. Nogę z gazu spuścimy na ul. Sobieskiego i Puckiej. Korek tworzy się na ul. Szerokiej i Słonecznej.

30.11.2020

15:26

Trudna sytuacja w Redzie. Długi korek na krajowej szóstce od skrzyżowania z ul. Obwodową w kierunku Wejherowa. W Rumi przy budowie węzła Janowo dosyć spokojnie. Za to gęsto jest na Dąbrowskiego, Starowiejskiej i w okolicach ronda Jana Pawła II. Przytyka się Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie zwolnimy na 12 Marca, Sobieskiego i Sienkiewicza. Nogę z gazu spuścimy na Górce Gościcińskiej i przy skrzyżowaniu Lęborska-Chłopska.

09:24

To łaskawy poranek dla kierowców. Największe utrudnienia są w Rumi. Sznur samochodów stoi od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Zaczyna korkować się wjazd z drugiej strony. Rozluźniło się na Hutniczej. W Redzie zwolnimy na Gdańskiej z powodu remontu. W Wejherowie nogę z gazu spuścimy na ul. 12 Marca, Granicznej, Batalionu Morskiego i Puckiej. Przytyka się górka gościcińska i ul. Szeroka. Tłoczno również na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka w Luzinie.

08:19

Niewiele zmieniła się sytuacja na naszych nordowych drogach. W Rumi korek jest od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Zwolnimy na Dąbrowskiego od ronda Solidarności i Hutniczej. W Wejherowie nogę z gazu spuścimy na Rybackiej, 12 Marca i Batalionu Morskiego. Przytyka się Wejherowska przy skrzyżowaniu z Zamostną. Mały zator tworzy się w Luzinie na Wilczka przy skrzyżowaniu z ul. Solidarności.

07:23

Na początek, ważne informacje dla kierowców z Rumi i Redy. Przy budowie węzła Janowo dzisiaj najprawdopodobniej zostanie przywrócony ruch na całej jezdni w obu kierunkach. Natomiast w Redzie od dzisiaj skrzyżowanie Szkolna-Obwodowa zostało zamknięte. Taka sytuacja potrwa do 5 grudnia.
Po godzinie 7 kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość w Rumi. Tam długi korek od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Przytyka się Hutnicza i Dąbrowskiego. W Redzie zwolnimy przy skrzyżowaniu Gdańska- Łąkowa. W Wejherowie w miarę bez utrudnień. Nogę z gazu spuścimy na Puckiej i Chopina. Natomiast w Bolszewie tłoczno robi się na Zamostnej i Głównej. W Luzinie zwolnimy na ul. Ofiar Stutthofu.

29.11.2020

17:50

Wypadek

Szklanka na obwodnicy. Wypadek na pasie w kierunku Chyloni. Auto osobowe uderzyło w barierki. Prawidłowo ustawiony pas życia

Patryk/czytelnik portalu

27.11.2020

16:28

Przypomnienie dla mieszkańców Redy. Od poniedziałku skrzyżowanie ulic Szkolnej i Obwodowej zostanie zamknięte.Wjazd z ulicy Obwodowej w ulicę Szkolną oraz wyjazd z ulicy Szkolnej na ulicę Obwodową nie będą możliwe.Na czas robót zostaną wyznaczone objazdy. Taka sytuacja potrwa do 5 grudnia.

16:24

Pogorszyła się sytuacja na drogach. W Rumi korek na wysokości Urzędu Miasta do budowy węzła Janowo. Z drugiej strony na Morskiej postoimy aż od skrzyżowania z ul. Wiejską. Przytyka się Hutnicza od złączenia z Pucką. W Rumi gęsto w okolicy ronda Jana Pawła II i Dąbrowskiego od ronda Solidarności. W Kosakowie wydłuża się zator na Żeromskiego i Derdowskiego. W Redzie postoimy na Gdańskiej od Obwodowej. W Wejherowie korek jest na ul. Sobieskiego i 12 Marca. Zwolnimy na ul. Batalionu Morskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. Przytyka się Zamostna w Bolszewie, Szeroka i Słoneczna. W Luzinie nogę z gazu spuścimy na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka i na ul. Ofiar Stutthofu.

15:26

Rozpoczął się piątkowy szczyt na nordowych drogach. Wzmożony ruch w Rumi. Korek jest od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Z drugiej strony długi zator na Morskiej od skrzyżowania z ul. Kcyńską. Przytyka się Hutnicza na wysokości ul. Północnej. W cierpliwość trzeba się uzbroić w Redzie na Gdańskiej. Korek od wjazdu na Obwodową aż do skrzyżowania z ul. Pucką w kierunku Wejherowa. Przytyka się Wejherowska na wysokości Drogowców w kierunku Redy. W Wejherowie nie ma większych utrudnień. Zwolnimy na ul. Batalionu Morskiego, Puckiej i Sobieskiego. Nogę z gazu spuścimy na Zamostnej w Bolszewie. Przytyka się górka gościcińska i ul. Szeroka. Utrudnienia również w Luzinie na Lęborskiej przy skrzyżowaniu z ul. Chłopską. W Kosakowie postoimy na Derdowskiego i Żeromskiego.

09:24

To łaskawy poranek dla naszych kierowców. Nie ma zbyt wiele korków i utrudnień. W Rumi natomiast korek jest od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Na Hutniczej zwolnimy od skrzyżowania z ul. Północną w kierunku Gdyni. Zator jest na drodze nr 216 na wysokości Rekowa Górnego. W Redzie kierowcy muszą pamiętać o remoncie skrzyżowania Gdańska-Łąkowa i ul. Obwodowej. W Wejherowie nie ma korków. Kierowcy zauważą większy ruch na Puckiej, Sienkiewicza i Chopina. Przytka się ul. Ludowa pomiędzy Kębłowem a Kochanowem.

08:18

Po godzinie 8 najwięcej utridnień kierowcy napotkają w Rumi. Długi korek jest od skrzyżowania na dworzec do budowy węzła Janowo. Z drugiej strony zaczyna się przytykać Morska. Zwolnimy na Hutniczej. Nogę z gazu spuścimy na Gdańskiej w Redzie z powodu remontu ul. Obwodowej i skrzyżowania Łąkowa - Gdańska. Korek jest również na drodze 216 na wysokości Rekowa. W Wejherowie bez utrudnień. Zwolnimy na Puckiej, Sienkiewicza i Sikorskiego. Przytyka się górka gościcińska i ul. Zamostna w Bolszewie. Na koniec Luzino- zator na ul. Ofiar Stutthofu i Wilczka ze skrzyżowaniem z Młyńską.

26.11.2020

16:28

Najgorsza sytuacja jest w Rumi i Redzie. W Redzie korek jest na Gdańskiej na wysokości Obwodowej aż do Puckiej. W Rumi postoimy na krajowej szóstce od złączenia z ul. Sabata do budowy węzła Janowo. Z drugiej strony kolejka samochodów stoi na Morskiej od skrzyżowania z Chylońską. Zwolnimy na Dąbrowskiego, Hutniczej i Dębogórskiej. W Kosakowie zakorkowana Żeromskiego. W Wejherowie zator jest na Sienkiewicza, Św. Jana i 12 marca. Przytyka się górka gościcińska i ul. Zamostna w Bolszewie.

15:18

Przy czwartku po godzinie 15:00 ciężko o płynny przejazd ulicami Gdyni. Korkuje się Hutnicza od strony estakady i Morska przy wylocie z obwodnicy. Do Rumi trasa będzie nam się dłużyć, a sytuacja powinna się nieco uspokoić w okolicach wiaduktu w Rumi. Kolejny przystanek w małym Trójmieście kaszubskim to Reda i główna krzyżówka. Dla tych, którzy poruszają się będą 216-stką radzimy uzbroić się w cierpliwość na wysokości Rekowa Górnego jeden pas ruchu i spore utrudniania. W Wejherowie nogę z gazu ściągniemy na DK6 na wysokości krzyżówki z Rybacką, a dalej w kierunku Lęborka na Górce Gościcińskiej przyda się nam redukcja biegów. W centrum miasta tłoczno – Rzeźnicka, Sobieskiego i Świętego Jana - tutaj postoimy dłużej.

09:22

Polepszyła się sytuacja na nordowych trasach. W Rumi w korku postoimy na Sobieskiego od skrzyżowania z Sabata do budowy węzła Janowo. Z drugiej zwolnimy przy wjeździe do miasta. Przez Hutniczą przejedziemy bez utrudnień. Przytyka się Gdańska na wysokości ul. Szkolnej. W Wejherowie bez korków, ale nogę z gazu spuścimy na ul. Sienkiewicza, 12 marca, Sikorskiego i Roszczynialskiego. Zwolnimy na górce gościcińskiej i w Bolszewie na Zamostnej.