Informacje z dróg

01.03.2021

15:33

W Wejherowie wolniej przejedziemy Strzelecką, Fryderyka Chopina i Partyzantów. Nie rozpędzimy się również na Świętego Jana, Rzeźnickiej, Jana III Sobieskiego, 3 Maja i Dworcowej. W cierpliwość muszą uzbroić się również kierowcy zmierzający w kierunku Lęborka, przytyka się bowiem na krajowej 6 na wysokości Gościcina.

W Redzie nieco zwolnić należy na ulicy Gdańskiej. Biegi redukujemy też na Puckiej i Morskiej.

Spory ruch jest w Rumi. Korkuje się Kamienna, Jana III Sobieskiego i Dębogórska. Nogę z gazu zdejmujemy na Kosynierów, Tysiąclecia, Floriana Ceynowy, Różanej, Starowiejskiej i Generała Henryka Dąbrowskiego.

W Kosakowie korek na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego, a w Gdyni tradycyjnie korkuje się na Hutniczej, Puckiej i estakadzie Kwiatkowskiego. Testem na cierpliwość jest przejazd ulicą Morską. Trudna sytuacja jest także na ulicy Chylońskiej, Janka Wiśniewskiego, Admirała Józefa Unruga, Bosmańskiej i Pułkownika Stanisława Dąbka.

09:25

Polepszyła się sytuacja na krajowej szóstce w Rumi – przytyka się Sobieskiego na wysokości z Sabata. Kierowcy zredukują biegi na Hutniczej. Natomiast w Redzie zwolnimy na Puckiej. W Wejherowie jest dosyć spokojnie. Tłoczno na Puckiej, Chopina i Sobieskiego. Nogę z gazu zdejmiemy na Szerokiej i Słonecznej. Przez Gościcińską Górkę przejedziemy w miarę bez problemów.

08:25

Nie polepszyła się sytuacja w Rumi. Kierowcy postoją od wiaduktu do budowy węzła Janowo oraz na Pomorskiej i Dąbrowskiego przy wjeździe na Hutniczą. W Kosakowie przytyka się Chrzanowskiego. W Wejherowie zredukujemy biegi na Batalionu Morskiego, 12 Marca i Rybackiej. Wzmożony ruch na Szerokiej i Słonecznej. Korkuje się Wilczka przy skrzyżowaniu w Luzinie.

07:27

Nieciekawa sytuacja w Rumi. Długi korek na krajowej szóstce od skrzyżowania z Ceynowy do budowy węzła Janowo. Przytyka się także Torowa oraz Dąbrowskiego i Pomorska przy wjeździe na Hutniczą. W Kosakowie kierowcy postoją na Chrzanowskiego oraz na Żeromskiego na wysokości Pierwoszyńskich Pustek. W Wejherowie kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość na Sobieskiego i Sienkiewicza. Biegi zredukujemy na Batalionu Morskiego i Judyckiego oraz na ul. Zamostnej w Bolszewie. W Luzinie nogę z gazu zdejmiemy na Wilczka.

25.02.2021

16:44

Kolizja z udziałem 3 aut. Droga Wojewódzka nr 218 zablokowana

16:28

Coraz gorsza sytuacja na naszych nordowych trasach. Kierowcy postoją na krajowej szóstce od wiaduktu w Rumi do ul. Owsianej oraz na Hutniczej. Przytyka się Żeromskiego i Derdowksiego w Kosakowie. Wzmożony ruch także na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Korkuje się Morska w Redzie. Zwolnimy na Puckiej. W Wejherowie biegi zredukujemy na Sienkiewicza, Sobieskiego i 3 Maja. Przytyka się Rybacka i 12 Marca. Sznur samochodów swoi na Gościcińskiej Górce. Korek jest też na Lęborskiej w Luzinie przy skrzyżowaniu z Wilczka.

15:27

Spore pokłady cierpliwości są potrzebne na krajowej szóstce. Korek rozpoczyna się od Urzędu Miasta w Rumi i ciągnie się do Chylońskiej w Gdyni. Przytyka się Sabata i Dębogórska. Kierowcy postoją na Hutniczej oraz na Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie tłoczno na Puckiej, 12 Marca, Sienkiewicza, Chopina i Sobieskiego. Przytyka się krajowa szóstka przy zjeździe na Batalionu Morskego. Wzmożony ruch na Gośicicńskiej Górce i ul. Zamostnej w Bolszewie. Cierpliwość jest też potrzebna w Luzinie na skrzyżowaniu Lęborska-Chłopska.

24.02.2021

16:28

Pogorszyła się sytuacja na naszych nordowych trasach. W Rumi korek od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Na Morskiej kierowcy postoją od skrzyżowania z Chylońską. W Rumi przytyka się Sabata, Dębogórska, Kosynierów i Hutnicza. Długi zator na Żeromskiego w Koskaowie. W Redzie kierowcy postoją na wjeździe na Puckiej oraz na Morskiej. W Wejherowie wzmożony ruch na Sobieskiego przy rondzie, Sienkiewicza, Rybackiej i Chopina. Biegi zredukujemy na Batalionu Morskiego, 12 Marca i 3 Maja. W cierpliwość trzeba także uzbroić się na Gościcińskiej Górce, ul. Słonecznej i Szerokiej. W Luzinie przytyka się skrzyżowanie przy krajowej szóstce.

15:25

Spory ruch drogowy na krajowej szóstce. Kierowcy postoją od skrzyżowania z Sabata do Chylońskiej. Korek jest na Hutniczej oraz na Derdowskiego w Kosakowie. W Wejherowie zwolnimy na Sobieskiego, Chopina i Św. Jana. Sznur samochodów na Gościcińskiej Górce. Tłoczno na Szerokiej i Słonecznej. W Luzinie kierowcy muszą uzbroić się na Wilczka przy skrzyżowaniu.

09:26

Nie polepszyła się sytuacja w Rumi. Zator od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Przytyka się I Dywizji Wojska Polskiego i Dąbrowskiego przy rondzie Unii Europejskiej. Zwolnimy na Hutniczej. W Wejherowie zwolnimy na Puckiej, Św. Jana i Rybackiej. Biegi zredukujemy na Gościcińskiej Górce.

08:25

W sporą cierpliwość trzeba się uzbroić w Rumi na krajowej szóstce. Długi korek rozpoczyna się na wysokości z ul. Hodowlaną i ciągnie się do budowy węzła Janowo. Przytyka się Dąbrowskiego od ronda Solidarności w kierunku Gdyni oraz na Pomorskiej. W Kosakowie kierowcy postoją na Chrzanowskiego. W Wejherowie tłoczno na Batalionu Morskiego, Św. Jana i Rybackiej. Biegi zredukujemy na Zamostnej w Bolszewie oraz na Szerokiej i Słonecznej. Powoli tworzy się korek na Gościcińskiej Górce.

07:28

Tłoczno robi się na krajowej szóstce na wysokości Gościcina, przyhamować trzeba zarówno jadąc do Lęborka jak i do Wejherowa. Jeśli chodzi o to właśnie miasto, to nie rozpędzimy się na Jana III Sobieskiego na wysokości urzędu skarbowego oraz przy rondzie na skrzyżowaniu Sobieskiego, 3 Maja i Sienkiewicza. Przybywa samochodów w rejonie krzyżówki Gdańskiej, Puckiej i Wejherowskiej w Redzie, podobnie jak Obwodowej i Łąkowej w tym samym mieście. Kto może niech omija drogę krajową w Rumi - tam korek ciągnie się od zjazdu z Przemysłowej do węzła Janowo. Stoją także ulice Podgórna, Sabata, Towarowa, Pomorska i Dąbrowskiego do ronda Unii Europejskiej i dalej Hutnicza w kierunku gdyńskiego portu.

23.02.2021

16:35

W Wejherowie korkuje się na Strzeleckiej, Świętego Jana, Rzeźnickiej, Wniębowstąpienia, a także na Jana III Sobieskiego i 3 Maja. Wolniej pojedziemy Fryderyka Chopina oraz krajową 6 na wysokości Gościcina. W Bolszewie begi redukujemy na Zamostnej i Długiej.

W Redzie przytyka się na Gdańskiej Puckiej, Morskiej i Obwodowej.

Nadal bardzo duży ruch jest na Jana III Sobieskiego w Rumi. Korkuje się także na Kamiennej i Sabata oraz na Dębogórskiej. Nie rozpędzimy się na Generała Henryka Dąbrowskiego i Kosynierów. Przytyka się również na Floriana Ceynowy.

W Kosakowie ogromny korek ciągnie się ulicami Wiejską i Stefana Żeromskiego oraz na Derdowskiego.

W Gdyni przytyka się na Hutniczej, Piaskowej, Północnej i Puckiej. Nadal duży korek ciągnie się ulicą Morską w kierunku Wejherowa. Samochody jeden za drugim ustawiają się na estakadzie Kwiatkowskiego, Janka Wiśniewskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga i na Bosmańskiej.

15:33

Wolniej przejedziemy przez Centrum Wejherowa. Najbardziej przytyka się na Strzeleckiej, Jana III Sobieskiego, Puckiej, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący w kierunku Lęborka. Korkuje się bowiem krajowej 6 na wysokości Gościcina. W Bolszewie wolniej przejedziemy Zamostną i Długą.

W Redzie w miarę na spokojnie przejedziemy ulicą Gdańską. Zwolnić musimy natomiast na Puckiej i Morskiej.

W Rumi bardzo duży korek na Jana III Sobieskiego. Korkuje się także na Kamiennej i Sabata, na Generała Henryka Dąbrowskiego i na Dębogórskiej. Kierowcy nie rozpędzą się na Adama Mickiewicza, Kosynierów i Tysiąclecia.

Duży ruch także w Kosakowie na Derdowskiego i na Stefana Żeromskiego.

A w Gdyni, tradycyjnie jak na tą porę duży ruch na ulicy Hutniczej, Piaskowej, Północnej i Puckiej. W bardzo dużo cierpliwości uzbroić muszą się kierowcy przemierzający ulicę Morską. Korek tworzy się od skrzyżowania z Owsianą i ciągnie aż do Rumi. Równie nieciekawie wygląda sytuacja na estakadzie Kwiatkowskiego. Samochody jeden za drugim ustawiają się na Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga, Bosmańskiej. Korkuje się Kontenerowa, Janka Wiśniewskiego.

09:26

Nie polepszyła się sytuacja w Rumi na krajowej szóstce. Korek od ul. Grunwaldzkiej na wysokości PZZ nr 2 Hipolit do budowy węzła Janowo. Zwolnimy na Hutniczej i Dąbrowskiego. Spokojnie jest w Wejherowie. Biegi zredukujemy na Chopina. Przytyka się Batalionu Morskiego. Nogę z gazu zdejmiemy na ul. Szerokiej. Dobre informacje są takie, że przez Kosakowo, Luzino oraz Gościcińską Górkę powinniśmy przejechać bez utrudnień.