Informacje z dróg

18.05.2021

16:30

W Kosakowie nadal korkuje się na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego. Ponadto w Pucku kierowcy wolniej przejadą ul. Helską i na skrzyżowaniu Wejherowskiej z Generała Józefa Hallera.

16:29

W Gdyni nadal cierpliwość przyda się na Hutniczej, estakadzie Kwiatkowskiego i Morskiej. Korkuje się na Puckiej, chylońskiej, Północnej, Kartuskiej i Janka Wiśniewskiego. Nadal trudna sytuacja jest na Witominie, gdzie korkuje się na Witomińskiej, Małokackiej, Kieleckiej, Chwarznieńskiej i Rolniczej. Przejezdna jest natomiast Obwodnica Trójmiasta, przytyka się jedynie na wysokości Gdańska Oliwy – głównie na pasie w kierunku Gdyni.

16:28

Ze względu na prace związane z budową węzła Janowo kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na granicy Rumi i Gdyni. Jak informuje rumski urząd, do 21 maja obowiązuje zmiana organizacji ruchu, która polega na udostępnieniu dwóch pasów ruchu w kierunku Gdyni i zamknięciu jednego pasa w kierunku Wejherowa.

16:27

W Rumi cierpliwość przyda się na Kosynierów, Dębogórskiej i Zbychowskiej. Korkuje się także na Generała Dąbrowskiego, Kamiennej i Sabata.

16:26

W Redzie korek na Kazimierskiej i Obwodowej. Przytyka się na Łąkowej, Szkolnej oraz Wiśniowej.

16:25

W Bolszewie spory ruch jest na Zamostnej i Długiej.

15:28

W Kosakowie kierowcy muszą zwolnić na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego

15:27

Bardzo duże utrudnienia są w Gdyni. Ogromny korek jest na całej Hutniczej, na Morskiej na pasie w kierunku Wejherowa i na estakadzie Kwiatkowskiego. Przejazd tymi ulicami będzie dla kierowców naprawdę sporym testem na cierpliwość. Oprócz tego korkuje się na Puckiej, Chylońskiej, Północnej i Kartuskiej. Wzmożony ruch także na Admirała Józefa Unruga, Janka Wiśniewskiego – na pasie w kierunku Gdańska oraz na Witominie, gdzie korkuje się Witomińska, Chwarznieńska, Rolnicza i Małokacka.

15:26

W Redzie korkuje się na Obwodowej, a w Rumi na Kosynierów, Dębogórskiej, Generała Dąbrowskiego oraz na Kamiennej i Sabata. Cierpliwość przyda się także kierowcom na wysokości węzła Janowo.

15:24

W Wejherowie cierpliwość przyda się kierowcom na Jana III Sobieskiego, 3 Maja, Henryka Sienkiewicza, Świętego Jana, Rzeźnickiej, Pomorskiej czy 12 Marca. Nie jest to więc spokojna pora na drogach Wejherowa.

15:24

W Wejherowie cierpliwość przyda się kierowcom na Jana III Sobieskiego, 3 Maja, Henryka Sienkiewicza, Świętego Jana, Rzeźnickiej, Pomorskiej czy 12 Marca. Nie jest to więc spokojna pora na drogach Wejherowa.

09:28

Na drogach jest dziś bardzo ślisko, warunki są trudne, pamiętajmy - wolniej znaczy bezpieczniej - apeluje policja.

09:04

Wypadek w Łężycach od strony Rumi - zderzyły się samochód osobowy z ciężarówką.

08:27

W Bojanie na ulicy Wybickiego zderzyły się cztery auta - jedna osoba została zabrana do szpitala. W prowadzono ruch wahadłowy.

17.05.2021

16:27

Nadal sporo kierowców przemieszcza się ul. Derdowskiego i Stefana Żeromskiego.