Informacje z dróg

19.04.2019

15:19

Zakorkowana jest ulica Pucka w Redzie od krajowej szóstki w kierunku Rekowskiej Górki. Przytyka się również krajowa szóstka w mieście od granicy z Rumią do wysokości dworca PKP w kierunku Wejherowa.

10:59

Korkuje się Reda w kierunku Gdyni - drogowcy prowadzą prace na wysokości dworca PKP. Korek zaczyna się na wysokości wiaduktu.

09:37

Na trasie Jurata - Hel wyłączony jest jeden pas ruchu w kierunku Helu - drogowcy łatają w tym miejscu dziury.

08:35

Korek na krajowej szóstce w Redzie. Zator ustawia się w obu kierunkach na wysokości dworca PKP - przyczyną są prowadzone na trasie roboty drogowe.

08:34

Korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie w kierunku Wejherowa, zator ma około pół kilometra.

07:30

Trwa budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do ul. Kaprów w Pucku. Na czas trwania robót dojazd do ul. Nowy Świat, Przedszkola „Pod Tęczą”, stadionu, MOKSiR, Hotelu Mercury odbywać się będzie ulicami: Aleja Lipowa (fragment od skrzyżowania z ul. Nowy Świat do skrzyżowania z ul. Przebendowskiego), Przebendowskiego, Kaprów. Objazd obowiązuje również w kierunku do centrum – nie ma przejazdu Aleją Lipową przy MOKSiR w kierunku do ul. 1 Maja. Planuje się zakończyć prace etapu pierwszego w dniu 30.04.2019 r.

18.04.2019

11:45

Na trasie Wejherowo-Szemud zderzyły się ciężarówka z samochodem osobowym. Droga jest zablokowana.

10:48

W Kębłowie na ulicy Brzechwy doszło do wypadku dwóch samochodów. Mogą być utrudnienia w ruchu.

09:10

W Rumi zator utworzył się na krajowej szóstce na Janowie w kierunku Gdyni. Nie ma utrudnień na Dębogórskiej i Dąbrowskiego.

08:48

Korkuje się krajowa szóstka w Redzie na wysokości dworca PKP w obu kierunkach. Tłoczno jest także na ulicy Puckiej.

17.04.2019

16:10

Tłoczno jest w centrum Wejherowa. Korkuje się ulica Sobieskiego w obu kierunkach, a także 3 Maja czy Rzeźnicka.

16:02

Gigantyczny korek ustawił się na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdyni. Zator zaczyna się w Osowej i kończy na Karwinach.

15:30

W Redzie korkuje się krajowa szóstka na wysokości dworca PKP w obu kierunkach. Tłoczno jest także na ulicy Puckiej w Redzie.

10:04

Trwa budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do ul. Kaprów - w związku z tym w tym miejscu kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu. Prace mają potrwać do 30 kwietnia.

08:44

W Luzinie na ulicy Lipowej zderzyły się dwa samochody - jedna osoba została poszkodowana.