Informacje z dróg

14.06.2019

07:41

W Rumi na krajowej szóstce przed skrzyżowaniem z ulicą Ceynowy w kierunku Gdyni kolizja drogowa 4 pojazdów. Jeden pas w stronę Gdyni zablokowany.

13.06.2019

17:17

Wypadek na skrzyżowaniu w Koleczkowie.

16:43

W Redzie korkuje się również ulica Obwodowa od krajowej szóstki do ronda i ulica Morska do ronda. Nie ma utrudnień na Łąkowej czy Puckiej.

16:29

Zakorkowana jest krajowa szóstka w Redzie w kierunku w Wejherowa, podobna sytuacja jest w Rumi - tutaj korek zaczyna się już w Gdyni Chyloni i ciągnie się do wysokości skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego.

16:00

Korek na Gościcińskiej Górce w obu kierunkach, zator w kierunku Lęborka zaczyna się już w Bolszewie.

14:52

Dachowanie samochodu na trasie Zamostne - Zelewo. Jedna osoba jest poszkodowana, ale jak informują strażacy przytomna.

11:16

W Rumi na krajowej szóstce w okolicach skrzyżowania z ulicą Ceynowy doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką. W kierunku Redy tworzy się korek.

09:28

Poważne problemy w płynności ruchu utrzymują się na krajowej szóstce w Redzie i Rumi. Remontowana Gdańska przytyka się w okolicach dworca PKP. Z kolei w Rumi zwalniamy w okolicach skrzyżowania Grunwaldzkiej i Ceynowy. Korek rozciąga się praktycznie aż do Janowa. Utrudnienia występują też na Dębogórskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni utrzymują się spowolnienia na głównych ulicach prowadzących w stronę śródmieścia, a więc na Morskiej i Hutniczej. Problemy z płynnością ruchu występują też między Pogórzem a Obłużem. Nadal nie odpuszczają utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta. Z powodu remontu wiaduktu w Juszkowie, przytyka się pas w stronę autostrady. Wolniej pokonamy też odcinek od Wielkiego Kacka, przez Osową, aż do Matarni. Dla odmiany, nieco spokojniej niż przed godziną jest na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nieco większe utrudnienia są jeszcze możliwe tylko przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Jeśli chodzi o ruch w Wejherowie, krajówka przytyka się przede wszystkim w okolicach głównych skrzyżowań, w tym przy dojeździe do Ronda Solidarności. Wolniej pokonamy też ulice śródmieścia, przede wszystkim Sobieskiego i Rzeźnicką. Wszystkie główne drogi powiatu puckiego są przejezdne. Przytykać może się odcinek między Połczynem a Puckiem. Z kolei na wojewódzkiej 215-stce największy ruch panuje w Jastrzębiej Górze, Chłapowie i na wysokości Cetniewa.

08:28

Nadal względny spokój panuje na drogach powiatu puckiego. Redukcja prędkości na pewno przyda się na wojewódzkiej 213-stce w okolicach Żarnowca i Krokowej. W miarę sprawnie można dotrzeć wojewódzką 216-stką w stronę Helu, chociaż niewielkie spowolnienia są możliwe w okolicach Chałup i Jastarni. Lekko może przytykać się Gdańska i Droga Chałpowska we Władysławowie. To samo dotyczy Wojska Polskiego i Wejherowskiej w Pucku. Utrzymuje się około dwukilometrowe spowolnienie na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościcinem, w stronę Wejherowa. W Bolszewie spory ruch panuje na Zamostnej, od ronda do zjazdu na krajówkę. W Wejherowie, podobnie jak przed godziną, największe poruszenie da się dostrzec na głównych ulicach śródmieścia. Poza tym zwalniamy na Ofiar Piaśnicy i Chopina, na wysokości szpitala. W Redzie nie ma szans na płynną jazdę Gdańską, ale sporo aut przemierza też ulice Drogowców i Gniewowską. W Rumi natomiast przytyka się dojazd do wiaduktu od strony Grunwaldzkiej. W okolicach galerii handlowej możemy stracić zmianę świateł. W Gdyni utrzymuje się spowolnienie na całej długości Hutniczej w stronę estakady. Zatłoczona jest też Janka Wiśniewskiego w stronę centrum. Morska korkuje się na Cisowej, Chyloni i Grabówku. Około kilometrowy korek uformował się przy krańcowym zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni. Spowolnienie na ekspresówce obejmuje też odcinek od Karwin, przez Osową, aż do Matarni, na obu jezdniach. Podobnie jest w okolicach Kowali.

07:28

Około dwukilometrowy zator uformował się już między Kębłowem a Gościcinem na krajowej szóstce w stronę Wejherowa. W samym mieście na razie jest dość spokojnie, choć stopniowo przybywa pojazdów w obrębie centrum, zwłaszcza na Sobieskiego i na 3 Maja, w pobliżu parku. Względny spokój panuje na razie także na ulicach Redy, a jedynym wyjątkiem jest remontowana Gdańska, która przytyka się całkiem solidnie na wysokości dworca. W Rumi natomiast nieznaczne spowolnienia występują na Dębogórskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni całkiem spory ruch panuje już na całej długości Hutniczej. Płynna jazda jest też utrudniona na Morskiej, od Cisowej do Chyloni. Problematyczny może być także przejazd z Pogórza do Obłuża. Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, bez poważniejszych problemów można pokonać jezdnię w stronę autostrady. W przeciwnym kierunku z niedogodnościami trzeba się liczyć na odcinku od Kowali do Szadółek. Jeśli chodzi o powiat pucki, całkiem spory ruch da się już zauważyć między Dębogórzem a Kosakowem. Punktowe utrudnienia są też możliwe w Połchowie i Mrzezinie. Przybywa także aut na ulicy Wojska Polskiego w Pucku. W miarę spokojnie jest na razie we Władysławowie, choć lekko może się przytykać ulica Starowiejska w stronę ronda.

12.06.2019

16:27

Zagęścił się ruch na krajowej szóstce między Bolszewem a Gościcinem, gdzie zator liczy obecnie już ponad kilometr. Na szczęście, inne odcinki krajówki w kierunku Lęborka są w pełni przejezdne. Jeśli chodzi o Wejherowo, sytuacja drogowa jest w miarę stabilna. Największy ruch nadal utrzymuje się w obrębie śródmieścia, czyli na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. W Redzie największe problemy może sprawić pokonanie końcowego odcinka ulicy Puckiej, przed zjazdem na krajową szóstkę. Spowolnienie jest też nieuniknione na wysokości dworca kolejowego, a większą liczbę aut można też dostrzec na Obwodowej. W Rumi, jak na tę porę dnia, ruch jest co najwyżej umiarkowany. Zwalniamy na Sobieskiego, od Janowa do wylotu Sabata, i na Dąbrowskiego. Znacznie gorsza sytuacja panuje na północy Gdyni. Co prawda, Janka Wiśniewskiego jest przejezdna, ale dotarcie do Obłuża oznacza konieczność utknięcia w korku, który rozciąga się niemal na całą estakadę. W żółwim tempie pokonamy też Hutniczą, zwłaszcza w okolicach skrzyżowań z Pucką i Północną. Utrudnienia pojawiły się na Obwodnicy Trójmiasta. Około trzykilometrowy korek uformował się przy podjeździe w stronę Chwarzna. Spowolnienie jest też nieuniknione między Wielkim Kackiem a Osową oraz w Juszkowie. W powiecie puckim lekko przytyka się skrzyżowanie w Celbowie na wojewódzkiej 216-stce. Z kolei wojewódzka 215-stka najmocniej korkuje się między Jastrzębią Górą a Chłapowem. We Władysławowie zwalniamy na Gdańskiej i Drodze Chłapowskiej.

15:28

Trudno jest przejechać krajową szóstką przez Redę, zwłaszcza od strony Rumi, gdzie zator zaczyna się od skrzyżowania z Obwodową. Wolniej pojedziemy też Pucką w kierunku Rekowa. W Rumi całkiem solidnie korkuje się już Sobieskiego, od przystanku SKM na Janowie aż do wiaduktu. Nie lepiej jest z dojazdem do północnych części Gdyni. Estakada Kwiatkowskiego stoi w korku już od terminalu kontenerowego. Przytyka się też zjazd z estakady na Obwodnicę Trójmiasta. Sama ekspresówka umożliwia względnie płynną w stronę autostrady. Wyjątkiem może być zwężenie spowodowane remontem wiaduktu w Juszkowie. Tam trzeba zwolnić i zachować ostrożność. Na razie dość dobre warunki do jazdy panują na krajowej szóstce z Wejherowa do Lęborka, choć przybywa pojazdów przy podjeździe w stronę Gościcina. Poza tym większy ruch można już zaobserwować w Strzebielinie. W Wejherowie symptomy popołudniowego szczytu komunikacyjnego najmocniej widać na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Poza tym korkują się zjazdy na krajówkę, a więc Przemysłowa, Chopina i Ofiar Piaśnicy. Nad samym morzem utrzymuje się całkiem spory ruch na wojewódzkiej 215-stce w okolicach Karwi, Ostrowa i Jastrzębiej Góry. We Władysławowie zwalniamy na Gdańskiej przy dojeździe do ronda, a także na Starowiejskiej i Żwirowej. Jadąc wojewódzką 216-stką w stronę Helu, napotkamy na spowolnienia w Jastarni i Juracie. Z kolei w Pucku trwa popołudniowe poruszenie na ulicach Helskiej, 10 Lutego i Wejherowskiej.

09:28

Nie najgorsze warunki do podróżowania panują na drodze krajowej nr 6 między Lęborkiem a Wejherowem. Trasę można pokonać płynnie, a nieznaczne spowolnienia są możliwe tylko w Kębłowie i przy zjeździe z Górki Gościcińskiej w stronę Wejherowa. Jeśli chodzi o ruch w Wejherowie, przez miasto można sprawnie przejechać w obu kierunkach tranzytem. Wzmożony ruch może się utrzymywać w obrębie centrum, co dotyczy szczególnie ulic Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Przytyka się Pucka w Redzie, od skrzyżowania z Kazimierską do zjazdu na Gdańską. Sama Gdańska korkuje się przede wszystkim na wysokości dworca kolejowego, choć ten korek można ominąć, korzystając z przejazdu ulicami Leśną lub Obwodową. W miarę spokojnie jest na ulicach Rumi. Spowolnienia utrzymują się jeszcze na Sobieskiego, na wysokości galerii handlowej, oraz u zbiegu ulic Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Stopniowo uspokaja się ruch w Gdyni, niemniej problemy może jeszcze sprawiać płynny przejazd między Pogórzem a Obłużem. Spory ruch utrzymuje się też na Hutniczej w okolicach dojazdu do estakady. Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna w stronę autostrady. W przeciwnym kierunku, na pasie do Gdyni, można się spodziewać utrudnień między Kowalami na Szadółkami. Nad samym morzem przybyło aut na wojewódzkiej 215-stce od Karwi, przez Ostrowo, Jastrzębią Górę, Rozewie, aż do Chłapowa. We Władysławowie przytykają się nieco Starowiejska, Żwirowa i Droga Chłapowska. Trasa wzdłuż Półwyspu Helskiego może się lekko korkować w Chałupach i Jastarni. Przejazd między Puckiem a Władysławowem odbywa się bez zbędnych przestojów. Te są prawdopodobne na ulicach Wojska Polskiego, Wejherowskiej i 10 Lutego w Pucku.

11.06.2019

16:30

Zakorkowana jest krajowa szóstka w Gościcinie w kierunku Lęborka. Nie ma utrudnień na drogach w Luzinie, w Bolszewie przytyka się Zamostna.

16:25

W Gdyni zakorkowana w obu kierunkach jest ulica Hutnicza, korek jest również na Estakadzie Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. Obwodnica Trójmiasta przytyka się do wyjazdu na ulicę Morską.