Informacje z dróg

22.10.2021

09:27

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie, spokojnie jest na Puckiej i Obwodowej w Redzie.

08:28

Wciąż zakorkowane jest Strzebielino w obu kierunkach, przypominamy, że w związku z remontem obowiązuje tam ruch wahadłowy.

08:28

Nie ma utrudnień na drogach w Wejherowie, spokojnie jest także w Redzie.

07:27

W Strzebielinie na krajowej szóstce w dalszym ciągu obowiązuje ruch wahadłowy na czas prowadzenia prac wykończeniowych ronda. W tym miejscu tworzą się korki.

07:24

Zator utworzył się w Rumi do ulicy Sabata w kierunku Gdyni i dalej na Janowie w tym samym kierunku.

07:24

Ulica Hutnicza w Gdyni i obwodnica Trójmiasta przejezdne. Spokojnie jest na drogach w Redzie.

07:23

Korkuje się ulica Zamostna w Bolszewie i Tartaczna w Wejherowie w kierunku krajowej szóstki.

21.10.2021

16:28

Wejherowo: Postoimy na Tartacznej od skrzyżowania prawie, że z ul. Szkolną. Biegi zredukujemy na Batalionu Morskiego, Puckiej, Chopina i 12 Marca. Nie jest ciekawie na DK6 na wysokości SKM Śmiechowo. W Redzie korkuje się DK6 od skrzyżowania z Młyńską do Łąkowej. Zwolnimy na Puckiej.

16:28

Korek w Strzebielinie. Obecnie utkniemy ok. 7 minut w zatorze. Postoimy na Gościcińskiej Górce i ul. Szerokiej. W Bolszewie korkuje się Zamostna od ronda do DK6.

16:27

Pogorszyła się sytuacja w Kosakowie, gdzie zator jest na Żeromskiego od ronda do skrzyżowania z ul. Herberta.

16:27

W Rumi cierpliwość przyda się na Dąbrowskiego, Kosynierów i I Dywizji WP. Korek napotkamy także na DK6. Stoi cała Hutnicza na odcinku estakada- Pucka w obu kierunkach.

15:27

W Wejherowie zator jest na Tartacznej od skrzyżowania z ul. Szkutników. Biegi zredukujemy na Chopina, Sobieskiego i na DK6 na wysokości SKM Śmiechowo.

15:27

Korkuje się DK6 od wysokości Strzebielina. Kierowcy mogą postać nawet z 10 minut. Cierpliwość przyda się też na Gościcińskiej Górce i ul. Szerokiej. W Bolszewie także nieciekawa sytuacja, bo przytyka się Zamostna w Bolszewie od ronda.

15:26

Kosakowo: Duży ruch na Żeromskiego przy rondzie.

15:26

Rumia: Przytyka się DK6 od wiaduktu do budowy węzła Janowo. Cierpliwość przyda się na Dębogórskiej. Postoimy na Hutniczej na odcinku Pucka-estakada.