Informacje z dróg

09.08.2019

09:27

Przybyło aut na drogach prowadzących na północ naszego regionu. Wzmożony ruch można zauważyć m.in. na wojewódzkiej 216-stce, na odcinku między Swarzewem a Władysławowem. Z kolei na 215-stce korkuje się dojazd do Karwi od strony Karwieńskiego Błota. Tłoczno jest też na wysokości Chłapowa i Cetniewa. Wolniej pokonamy także trasę z Pucka do Gnieżdżewa. Podobnie jest z dojazdem do Pucka od strony Celbowa. Tłoczno jest na Puckiej w Redzie, od strony zjazdu z Górki Rekowskiej. Tłoczno jest też na Gdańskiej w okolicach skrzyżowania z Łąkową. Z kolei w Rumi tłoczno jest na Sobieskiego, od Janowa do wiaduktu. W Gdyni utrzymują się jeszcze utrudnienia na Morskiej, od Cisowej do Chyloni. Odpuścił za to największy korek na Hutniczej. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma poważniejszych zakłóceń w płynności ruchu na Obwodnicy Trójmiasta. Te mogą pojawić się jedynie w okolicach węzła drogowego Kowale. Tłoczniej niż przed godziną jest na krajowej szóstce na odcinku z Lęborka do Wejherowa, co dotyczy przede wszystkim Kębłowa i Gościcina. W samym Wejherowie najwięcej pojazdów można napotkać w śródmieściu – na 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej.

08:28

Nadal zablokowana jest ulica Luzińska w Zęblewie. To skutek porannego zderzenia samochodu ciężarowego i motocykla. Na miejscu trwają jeszcze działania służb. Zwiększył się ruch na krajowej szóstce, na odcinku z Lęborka do Wejherowa, przede wszystkim przy zjeździe z Górki Gościcińskiej, gdzie zator liczy około pół kilometra. Spory tłoka panuje też na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie wolniej pojedziemy ulicami Rzeźnicką, Świętego Jana i Roszczynialskiego. W Redzie zagęścił się ruch na Puckiej w okolicach przejazdu kolejowego. W Rumi natomiast nadal nie da się płynnie przejechać tranzytem w stronę Gdyni, co dotyczy głównie wiaduktu. Jeśli chodzi o Gdynię, poranne poruszenie utrzymuje się na Hutniczej, przy dojeździe do estakady. Wolniej pojedziemy też początkowym odcinkiem ulicy Morskiej, aż do wjazdu na obwodnicę. Zjazd z ekspresówki w Chyloni nadal oznacza konieczność tkwienia w około półkilometrowym korku. Inne odcinki obwodnicy są przejezdne, choć utrzymuje się spowolnienie od Kowali do Szadółek, na jezdni w stronę Gdyni. Nadmorska 215-stka już nie świeci pustkami. Na tej trasie największego ruchu można się spodziewać na odcinku od Chłapowa, przez Rozewie, do Jastrzębiej Góry. We Władysławowie wolniej pojedziemy ulicami Żwirową, Żeromskiego i Drogą Chłapowską. W Pucku godziny porannego szczytu komunikacyjnego utrzymują się na ulicach Wejherowskiej i Wojska Polskiego.

08.08.2019

09:27

Pojawiły się utrudnienia na drodze prowadzącej z wojewódzkiej 218-stki w stronę Warszkowa. To skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło około godziny 9:00. Nieco bardziej na północ, zwalniamy na wojewódzkiej 213-stce między Krokową a Starzynem. Nad samym morzem, na wojewódzkiej 215-stce, zagęścił się ruch przy dojeździe do Karwi od strony Karwieńskiego Błota. Podobnie jest na wysokości Jastrzębiej Góry i Chłapowa. We Władysławowie problemy z płynnością ruchu pojawiły się na ulicach Żwirowej, Gdańskiej, Starowiejskiej i Drodze Chłapowskiej. Droga wzdłuż Półwyspu Helskiego jest w pełni przejezdna. Pojawiły się za to problemy z płynnym przejazdem ulicą Helską przez Puck. W Redzie zwalniamy na Puckiej, od przejazdu kolejowego do Gdańskiej. W Rumi natomiast największej liczby aut można się spodziewać w okolicach węzła drogowego na wiadukcie. W Gdyni największe zagęszczenie ruchu utrzymuje się na końcowym odcinku ulicy Hutniczej, przed wjazdem na estakadę. Sprawniej niż przed godziną można pojechać Morską w stronę centrum, a spowolnienia na tej ulicy mają już tylko charakter punktowy. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma poważniejszych utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Całkiem dobre warunki drogowe panują też na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. W samym Wejherowie najwięcej cierpliwości może wymagać pokonanie remontowanej ulicy Przemysłowej. Nie odpuszczają jeszcze poranne utrudnienia w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej.

08:29

Przed godziną 8:00 zapaliło się auto osobowe na krajowej szóstce w Rumi, przed zjazdem do centrum handlowego, na jezdni w stronę Redy. Krajówka korkuje się od skrzyżowania z ulicą Ceynowy, czyli na odcinku około pół kilometra. Można spróbować objazdu ulicą Kosynierów, choć tam powoli ruch także gęstnieje. Nadal w miarę spokojnie jest na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nieznaczne spowolnienia są możliwe w Kębłowie i Gościcinie. W Wejherowie sytuacja drogowa jest stabilna i nie pojawiły się dodatkowe utrudnienia. Warto jednak zwrócić uwagę, że w pobliżu przejazdów kolejowych na Batalionu Morskiego, Sienkiewicza, Puckiej i 12 Marca można stracić kilka dodatkowych chwil. W miarę sprawnie można przejechać tranzytem przez Redę. Przybyło za to aut na ulicach Obwodowej i Gniewowskiej. W Gdyni utrzymują się problemy z płynnością ruchu na Morskiej i zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta. Zagęścił się też ruch na całej długości Hutniczej. Wspomniana obwodnica nie sprawia problemów kierującym, choć spowolnienie jest możliwe na wysokości Węzła Południe, na jezdni w stronę Gdyni. Nad samym morzem zagęścił się ruch na nadmorskiej 215-stce z Karwi i Jastrzębiej Górze. Jadąc w stronę Helu, zwalniamy w Chałupach i Jastarni. Nieco bardziej na południe, wojewódzka 216-stka przytyka się przy dojeździe do Celbowa od strony Sławutówka.

07:26

Względny spokój panuje o poranku w Wejherowie. Tranzytowa szóstka może się lekko przytykać w mieście od Węzła Zryw do granicy z Redą. Poza tym można zauważyć większą liczbę aut na ulicy Chopina, w okolicach szpitala, a także na remontowanej Przemysłowej. Dojazd do Wejherowa krajową szóstką może się nieznacznie korkować w Bolszewie. Inne odcinki trasy z Lęborka są przejezdne. Problemów z płynnością ruchu nie ma na razie na ulicach Redy. Podobnie jest w Rumi, gdzie jednak warto zwolnić w okolicach skrzyżowania Dąbrowskiego ze Starowiejską. Na północy Gdyni problemy może sprawiać przejazd ul. Płk. Dąbka z Pogórza do Obłuża. Większe poruszenie widać także na Hutniczej, w pobliżu Północnej i Puckiej. Z kolei zjazd z Obwodnicy Trójmiasta na Morską w Chyloni przytyka się na odcinku prawie kilometra. Warto jednak wspomnieć, że nie ma innych, poważniejszych utrudnień na ekspresówce. A jeśli chodzi o ulice zjazdowe z obwodnicy, największy ruch panuje obecnie na Spacerowej w Gdańsku, w stronę Oliwy. Uciążliwych korków nie ma też w powiecie puckim. Nieco więcej pojazdów da się zauważyć na trasie z Mostów do Rewy. Podobnie jest na odcinku z Połchowa do Mrzezina. Wojewódzka 216-stka może lekko się korkować przy dojeździe do Pucka od strony Celbowa, jednak dalsza droga na północ, do Władysławowa i dalej, do Helu, nie sprawia problemów kierującym. Pustkami na razie świeci też wojewódzka 215-stka wzdłuż linii brzegowej.

07.08.2019

13:38

Remont na Obwodnicy Trójmiasta

Jak informuje GDDKiA, w najbliższy piątek (9 sierpnia) od ok. godz. 21:00 do soboty (10 sierpnia), do godz. ok. 14:00 będzie wykonywany remont cząstkowy nawierzchni drogi ekspresowej S6, Obwodnicy Trójmiasta, w okolicach Węzła Gdańsk Południe na prawym pasie w kierunku Gdyni. Ten prawy pas będzie zamknięty, a ruch będzie odbywać się lewym pasem oraz drogą zbiorczo-rozprowadzającą (równoległą do jezdni głównej). Wykonawcy zastrzegają, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych prace zostaną wykonane w innym terminie.

09:27

Zdecydowanie zagęścił się ruch na ulicy Puckiej w Redzie, zwłaszcza na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z Gdańską. W Rumi wolniej pojedziemy Dębogórską i Dąbrowskiego. Spowolnienie utrzymuje się także w okolicach skrzyżowania Sobieskiego z Sabata. Z kolei na krajowej szóstce przybyło pojazdów w Gościcinie, na jezdni w stronę Wejherowa. Pozostałe odcinki trasy z Lęborka są przejezdne. Spory ruch panuje na ulicy Zamostnej w Bolszewie, natomiast w Wejherowie, podobnie jak przez cały poranek, nie ma powodów do narzekania na nadmierne utrudnienia w ruchu. Największej liczby aut można się spodziewać w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na ulicach 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Zdecydowanie spokojniej niż przed godziną jest już na ulicach Gdyni. Poranne korki są jeszcze możliwe na ulicach Chylońskiej i Hutniczej. Obwodnica Trójmiasta może lekko przytykać się przy zjeździe na ulicę Morską w Chyloni, ale warto podkreślić, że to jedyne poważniejsze utrudnienie na całej długości ekspresówki. Coraz więcej aut można napotkać na drogach prowadzących w okolice plaż. I tak, największy ruch obecnie panuje na wojewódzkiej 215-stce w pobliżu Karwi, Jastrzębiej Góry i Chłapowa. We Władysławowie nie ma szans na płynną jazdę na ulicach Gdańskiej, Żwirowej, Żeromskiego i na Drodze Chłapowskiej. Większych przestojów nie ma na razie na drodze prowadzącej do Helu. Redukcja prędkości przyda się za to na 216-stce, z Pucka do Gnieżdżewa.

08:27

Na nadmorskich drogach nadal panuje względny spokój. Co prawda, przybyło pojazdów na wojewódzkiej 215-stce między Karwią a Jastrzębią Górą, ale nigdzie nie ma uciążliwych korków. Bez problemów można dotrzeć też do plaży w Dębkach. We Władysławowie zagęścił się ruch na Drodze Chłapowskiej i ulicy Żwirowej. Płynnie można pokonać odcinek wzdłuż Półwyspu Helskiego, a spowolnienia są możliwe tylko w Chałupach i Jastarni. Z kolei wojewódzka 216-stka także jest w pełni przejezdna, choć może lekko się przytykać dojazd do Pucka od strony Gnieżdżewa. Nadal bardzo dobre warunki do podróżowania panują na obu jezdniach Obwodnicy Trójmiasta, gdzie nie ma praktycznie żadnych utrudnień w ruchu. Z kolei w Gdyni odpuścił nieco korek na Morskiej w stronę centrum. Przybyło za to pojazdów na Hutniczej, zwłaszcza na odcinku do Puckiej do estakady. Przez Rumię można dość sprawnie przejechać tranzytem, choć nieznacznie spowolnienia są możliwe na wiadukcie i w okolicach dojazdu do skrzyżowania z ulicą Ceynowy. Większych niespodzianek drogowych nie ma też w Redzie, a nieco więcej aut można napotkać tylko w pobliżu głównego skrzyżowania – Gdańskiej z Pucką. Poranny spokój panuje także w Wejherowie. Tutaj największych problemów może przysparzać płynne pokonanie remontowanej Przemysłowej. Podobnie jak godzinę temu, sprawnie można też przejechać krajową szóstką z Lęborka do Wejherowa. Nieznaczne utrudnienia są prawdopodobne w Strzebielinie i Kębłowie.

07:27

Na razie nie ma problemów ze sprawnym pokonaniem głównej arterii regionu, a więc drogi krajowej nr 6. Jadąc z Lęborka do Wejherowa, z nieznacznymi spowolnieniami trzeba się liczyć jedynie w Kębłowie i Gościcinie. Jeśli chodzi o samo Wejherowo, może się przytykać dojazd do miasta od strony Białej. Większej liczby pojazdów trzeba się też spodziewać na ulicach 3 Maja, na wysokości parku, a także na Sucharskiego i Sobieskiego. Nie ma poważniejszych utrudnień o poranku na ulicach Redy. Podobnie jest w Rumi, gdzie redukcja prędkości może być niezbędna tylko na krajowej szóstce, na wiadukcie. W Gdyni problematyczne może być pokonanie początkowego odcinka ulicy Morskiej, od granicy z Rumią do wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Sama obwodnica jest w pełni przejezdna, niemniej przy zjeździe na wspomnianą Morską uformował się już kilkusetmetrowy korek. Inne fragmenty ekspresówki umożliwiają płynną jazdę. Szczególnego ścisku nie ma także na zjazdach z obwodnicy w stronę dzielnic Gdańska i Gdyni. W Kosakowie poranne poruszenie widać już na ulicy Żeromskiego. Podobnie jest na Pomorskiej w Dębogórzu. Na pewno warto zdjąć nogę z gazu na głównym skrzyżowaniu w Połczynie, na wojewódzkiej 213-stce. Może też lekko przytykać się dojazd do Pucka od strony Celbowa. W samym Pucku wolniej pojedziemy w pobliżu skrzyżowania Żarnowieckiej i 10 Lutego z Helską. Bardzo spokojnie na razie jest na nadmorskich trasach, gdzie nie ma praktycznie żadnych utrudnień. Lekkie spowolnienie jest możliwe tylko na wojewódzkiej 215-stce, od Sławoszyna, przez Karwieńskie Błoto, aż do Karwi.

06.08.2019

09:27

Nadal praktycznie bez żadnych przeszkód można się poruszać Obwodnicą Trójmiasta w obu kierunkach. Jedynym poważniejszym utrudnieniem może być około półkilometrowe spowolnienie przy zjeździe z ekspresówki na wspomnianą ulicę Morską w Gdyni-Chyloni. Wspomniana Morska nadal korkuje się w okolicach granicy z Rumią. Jeśli chodzi o Gdynię, wolniej pokonamy też Hutniczą. Jadąc na północ regionu, zwalniamy na ulicy Helskiej w Pucku. Wojewódzka 216-stka może lekko się korkować w Gnieżdżewie. Z kolei we Władysławowie największego nasilenia ruchu trzeba się spodziewać na Drodze Chłapowskiej i Żwirowej. Trasa wzdłuż Półwyspu Helskiego nie jest szczególnie przeciążona, niemniej ze spowolnieniem trzeba się liczyć w Jastarni. Na 215-stce przybyło przede wszystkim aut na wysokości Cetniewa i Chałpowa, ale nigdzie nie ma nieprzewidzianych korków. Spokój panuje także na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. W samym Wejherowie największy ruch panuje w obrębie centrum, zwłaszcza na ulicach 3 Maja, Rzeźnickiej i Świętego Jana. W Redzie najwięcej cierpliwości może wymagać zjazd ulicą Pucką od strony Górki Rekowskiej, choć tłoczno jest także na Gniewowskiej. W Rumi natomiast spory ruch utrzymuje się w okolicach skrzyżowań Sobieskiego z Sabata i Dąbrowskiego ze Starowiejską.

08:27

Nadal dojazd w okolice plaż nie stanowi większego problemu. Co prawda, przybyło nieco aut na wojewódzkiej 216-stce między Swarzewem a Władysławowem, nie można jednak mówić o korkach na tym odcinku. Względny spokój panuje także na nadmorskiej 215-stce, a największego natężenia ruchu można się spodziewać w okolicach Karwi. Z kolei jadąc przez Półwysep Helski w stronę Helu, zwalniamy przede wszystkim w Chałupach. W Pucku trzeba się liczyć ze spowolnieniem w okolicach skrzyżowania Helskiej i 10 Lutego. Podobnie jak przed godziną, dobre warunki do jazdy panują na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nieco więcej aut da się zauważyć tylko przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Spokojnie jest także w samym Wejherowie. Większego ruchu można się spodziewać na Chopina i Rzeźnickiej. W Redzie na razie nie można narzekać na szczególne utrudnienia w płynności ruchu. Nieco więcej pojazdów przemieszcza się ulicą Pucką, zwłaszcza w pobliżu wylotu ulicy Kazimierskiej. W Rumi także nie ma szczególnie uciążliwych korków. Zagęścił się nieco ruch w okolicach węzła drogowego na wiadukcie. Podobnie jest na Dąbrowskiego u zbiegu Starowiejskiej. W Gdyni największe problemy może sprawiać pokonanie początkowego odcinka ulicy Morskiej, od Cisowej do Chyloni. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta, przynajmniej na jezdni w stronę bramek na autostradzie. W przeciwnym kierunku możliwe jest spowolnienie od Kowali do Węzła Karczemki.

07:27

Spokojnie jest na razie na ulicach Wejherowa. Nieco większe natężenie ruchu da się dostrzec jedynie na remontowanej Przemysłowej, Sobieskiego i Chopina, w okolicach szpitala. Także dojazd do miasta od strony Lęborka nie sprawia kierującym większych trudności. Nieznaczne spowolnienia na krajowej szóstce są możliwe tylko w Kębłowie i Gościcinie. Porannego poruszenia można się za to spodziewać na ulicach Wilczka w Luzinie oraz Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Porannych utrudnień nie ma na razie w Redzie. Spokój panuje też w Rumi, choć nieco gęstnieje już ruch na Kosynierów i Dębogórskiej. W Gdyni wolniej pojedziemy ulicami Unruga, Hutniczą i Morską w stronę centrum. W samym śródmieściu całkiem duży ruch utrzymuje się na Dworcowej, Warszawskiej i Świętojańskiej. Z kolei na Obwodnicy Trójmiasta trzeba zwolnić w pobliżu Węzła Kowale oraz między Matarnią a Osową. Jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, wszystkie ulice są w pełni przejezdne, niemniej coraz większy ścisk da się odczuć na Spacerowej w Gdańsku, na pasie w stronę Oliwy. Ścisku nie ma za to w okolicach plaż. Bez trudu można dotrzeć m.in. z Pierwoszyna do Rewy. Na razie pustkami świeci ulica Morska w Dębkach. Rośnie nieco ruch na wojewódzkiej 215-stce, od Sławoszyna w stronę Karwi, jednak wzdłuż linii brzegowej można podróżować bez zbędnych przestojów. Korków nie ma też na trasie wzdłuż Półwyspu Helskiego ani na odcinku między Puckiem a Władysławowem.

05.08.2019

09:27

Poranne poruszenie widać jeszcze na ulicach Chłopskiej w Kębłowie i Wilczka w Luzinie, niemniej sytuacja powoli się stabilizuje. Przybyło nieco pojazdów na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem, przede wszystkim w Kębłowie i Gościcinie, mimo to główną arterią powiatu wejherowskiego można się poruszać w miarę sprawnie. Jeśli chodzi o natężenie ruchu w Wejherowie, utrzymuje się korek na Ofiar Piaśnicy, od ronda u zbiegu granicznej i Lelewela do zjazdu na krajówkę. Poza tym większy ruch panuje na Świętego Jana, Rzeźnickiej i Sobieskiego. W Redzie najwięcej problemów sprawia kierującym pokonanie Puckiej, od zjazdu z Górki Rekowskiej do Gdańskiej. Zwalniamy też w okolicach skrzyżowania z Łąkową. W Rumi natomiast wzmożony ruch panuje na Dąbrowskiego, a także na Sobieskiego, od Janowa do wiaduktu. W Gdyni utrzymują się jeszcze utrudnienia na początkowym odcinku Morskiej, od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Sama obwodnica przytyka się przy końcowym zjeździe na Morską. Spowolnienie na ekspresówce dotyczy przede wszystkim odcinka od Straszyna do Szadółek. Nad samym morzem przybyło aut na 215-stce, na wysokości Cetniewa i Chłapowa. W miarę spokojnie jest za to w okolicach Jastrzębiej Góry i Karwi. Przytyka się dojazd do Władysławowa od strony Swarzewa, zwłaszcza od wylotu Drogi Chłapowskiej. Jadąc w stronę Helu, zwalniamy na odcinku od Chałup do Kuźnicy.

08:27

Podobnie jak przed godziną, dotarcie do nadmorskich kurortów nie sprawia obecnie większych problemów. Nieco zagęścił się ruch na wojewódzkiej 216-stce między Puckiem a Władysławowem, zwłaszcza dojazd do ronda we Władysławowie od wylotu Drogi Chłapowskiej, niemniej tą trasą można się poruszać całkiem sprawnie. Droga wzdłuż Półwyspu Helskiego może się przytykać w Chałupach i Jastarni. Z kolei jadąc wojewódzką 215-stką, nogę z gazu zdejmujemy na wysokości Cetniewa, Chłapowa i Karwi. Póki co, bez przeszkód można dotrzeć do plaż w Dębkach czy Rewie. Zwiększył się nieco ruch na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem, co dotyczy przede wszystkim Gościcina. Nadal jednak można pokonać tę arterię w przyzwoitym tempie. W miarę spokojnie jest też w samym Wejherowie. Większego natężenia ruchu można się spodziewać na remontowanej Przemysłowej, 12 Marca i Sobieskiego. W Redzie zauważalnie zwiększył się ruch na ulicy Puckiej, przede wszystkim przy zjeździe z Górki Rekowskiej w stronę Gdańskiej. W Rumi natomiast najwięcej problemów może sprawiać pokonanie Sobieskiego w okolicach skrzyżowania z ulicą Sabata. W Gdyni spore spowolnienie utrzymuje się na Janka Wiśniewskiego w stronę centrum. Korek nie odpuszcza też na początkowym odcinku Morskiej, od Cisowej do Chyloni. Największe spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta, podobnie jak godzinę temu, dotyczy odcinka od Węzła Południe do Szadółek. Nieznacznie przytyka się też odcinek między Matarnią a Osową.

07:25

Na razie praktycznie bez większych przeszkód można pokonać krajową szóstkę na odcinku z Lęborka do Wejherowa. Nieznacznie spowolnienie jest możliwe tylko w Kębłowie. Jeśli chodzi o Wejherowo, może lekko przytykać się dojazd do miasta od strony Gowina i Białej. W samym mieście na razie ruch jest co najwyżej umiarkowany. To można powiedzieć o tranzytowej szóstce, o odcinku między skrzyżowaniami z Rybacką i Chopina. Poza tym większej liczby pojazdów można się spodziewać przed przejazdami kolejowymi na Batalionu Morskiego, Sienkiewicza i 12 Marca. W Redzie zaczyna lekko korkować się Pucka, od Gdańskiej do Kazimierskiej. W Rumi natomiast podobna sytuacja występuje w pobliżu wylotu Towarowej na Sobieskiego. W Gdyni trwa usuwanie porannej kolizji na Morskiej, co przekłada się na korek, od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Spory ścisk panuje też na estakadzie, od Morskiej do Janka Wiśniewskiego. Obwodnica Trójmiasta przytyka się na odcinku od Węzła Południe do Szadółek, na jezdni w stronę Gdyni. W miarę spokojnie jest na razie na drogach powiatu puckiego. Nieco większe poruszenie da się dostrzec na ulicy Helskiej w Pucku. Dość płynnie da się, póki co, pokonać nadmorską 215-stkę wzdłuż linii brzegowej. Nogę z gazu należy zdjąć w Karwi i Jastrzębiej Górze. We Władysławowie poważniejszy ruch panuje na Starowiejskiej, na wysokości portu. Większych problemów nie sprawia przejazd przez półwysep w stronę Helu.