Informacje z dróg

19.02.2019

09:30

Szczęśliwi mogą być kierowcy, którzy jeżdżą obecnie po Gdyni. Nie ma utrudnień na Morskiej, Hutniczej czy Chylońskiej.

09:28

Korek utworzył się na krajowej szóstce w Gościcinie na wysokości ulicy Szerokiej w kierunku Wejherowa. Nie ma natomiast utrudnień w Kębłowie, na wysokości Luzina czy w Strzebielinie.

08:35

Spokojnie jest na DK6 w Gościcinie, Strzebielinie czy Godętowie. Tak jak godzinę temu bez utrudnień pokonamy drogi w Luzinie i Bolszewie. Spokojnie jest na drogach w Redzie – Pucka, Obwodowa i Kazimierska są przejezdne. Odpuściły korki na Dąbrowskiego w Rumi oraz na krajowej szóstce.

08:28

Wciąż przytyka się Hutnicza w Gdyni, zator utworzył się także na obwodnicy przy wyjeździe na DK6 w kierunku Morskiej.

08:27

Na drogach powiatów wejherowskiego i puckiego mamy spokój. W Wejherowie płynnie jedzie się krajową szóstką, większy ruch jest w centrum miasta między innymi na Sobieskiego, Rzeźnickiej czy na 12 Marca. Jak informują nas słuchacze z Nowego Dworu Wejherowskiego do Wejherowa przejedziemy bez przeszkód.

07:35

W Gdyni zator utworzył się na Hutniczej w kierunku centrum, bez przeszkód pokonamy ulicę Morską i obwodnicę, Estakada Kwiatkowskiego także jest przejezdna.

07:28

Nie ma utrudnień na trasie z Lęborka do Wejherowa. Spokojnie jest na drogach w Bolszewie i Luzinie. Przez Wejherowo do Redy przejedziemy bez większych przeszkód, w mieście w towarzystwie przejedziemy natomiast ulicą 12 Marca, Rzeźnicką czy Św. Jana, spory ruch jest także na Sobieskiego, szczególnie w kierunku centrum miasta.

07:28

Trasa z Krokowej do Wejherowa jest przejezdna. Natomiast w Redzie spory ruch jest na ulicy Puckiej, nie ma utrudnień na Obwodowej, Łąkowej czy Leśnej i Cegielnianej. W Rumi przytyka się ulica Dąbrowskiego w kierunku ulicy Hutniczej. Na krajowej szóstce przybywa aut na wysokości ulicy Sabata – tutaj korki zaczynają się tworzyć w kierunku Gdyni. Spokojnie jest na drogach we Władysławowie.

18.02.2019

16:35

Nie ma utrudnień na drogach Władysławowa, przejezdna jest również droga do Redy. W samej Redzie tłoczno jest na Puckiej. W Rumi korek utworzył się na DK6 w kierunku Redy, zaczyna się od zjazdu na Towarową i kończy na wysokości dworca PKP, dalej w Janowie w tym samym kierunku także jest tłoczno.

16:25

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie – nieco większy ruch jest w centrum miasta, na Rzeźnickiej czy Św Jana, a także na Chopina i 12 Marca, ale nie tworzą się tam korki.

16:20

Większy ruch niż godzinę temu jest na krajowej szóstce w Gościcinie – przed skrzyżowaniem z ulicą Szeroką w kierunku Lęborka utworzył się korek. Aut przybyło również na Zamostnej w Bolszewie.

16:20

Od poniedziałku (11 lutego) obowiązuje zmieniona organizacja ruchu w centrum Pucka. Przyczyną jest rozpoczęcie budowy kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Nowy Świat, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Męczenników Piaśnicy do alei Lipowej. Na czas robót wspomniany fragment drogi jest zamknięty dla ruchu. To samo dotyczy ulicy Męczenników Piaśnicy. Aby dotrzeć do ulic 1 Maja, 12 Marca, szpitala, urzędu miasta, Wydziału Ksiąg Wieczystych, rynku, fary, portu rybackiego, ulic Jana III Sobieskiego i Sambora, trzeba skorzystać z objazdu. Ten jestwytyczony ulicami Wojska Polskiego, Przebendowskiego, aleją Lipową i ulicą 1 Maja.

15:35

Spokojnie jest na drogach w Rumi, jedynie na krajowej szóstce w Janowie ciasno jest w kierunku Redy. Nie ma utrudnień na drodze z Władysławowa do Redy. Spokojnie jest na Morskiej w Gdyni. Obwodnica Trójmiasta przytyka się przy wyjeździe na DK6.

15:30

W Wejherowie w towarzystwie pojedziemy ulicami Sobieskiego, Rzeźnicką czy 12 Marca w kierunku DK6. Nie ma utrudnień na trasie z Wejherowa do Redy. W samej Redzie tłoczno robi się na ulicy Puckiej w obu kierunkach. Przejezdne są ulice Obwodowa czy Leśna – Cegielniana.

15:27

Popołudniowy szczyt jeszcze przed nami. Nie ma utrudnień na krajowej szóstce w Wejherowie. Lekko przytyka się krajowa szóstka w Gościcinie w kierunku Lęborka. Bez przeszkód przejedziemy przez Kębłowo czy Strzebielino. Nie ma utrudnień na drogach w Luzinie i w Bolszewie.