Informacje z dróg

16.04.2019

16:03

Wie ma utrudnień na trasie z Władysławowa do Redy. Spokojnie jest również na drodze z Krokowej do Wejherowa i z Wejherowa do Nowego Dworu Wejherowskiego i dalej do miejscowości Szemud.

15:39

Korkuje się krajowa szóstka w Rumi od granicy z Gdynią do skrzyżowania z ulica Sabata w kierunku Redy. W Redzie zatory tworzą się na DK6 na wysokości dworca PKP w obu kierunkach. Nie ma utrudnień na ulicy Puckiej. Spokojnie jeździ się po Wejherowie.

15:23

Trwa budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do ul. Kaprów w Pucku. Na czas trwania robót dojazd do ul. Nowy Świat, Przedszkola „Pod Tęczą”, stadionu, MOKSiR, Hotelu Mercury odbywać się będzie ulicami: Aleja Lipowa (fragment od skrzyżowania z ul. Nowy Świat do skrzyżowania z ul. Przebendowskiego), Przebendowskiego, Kaprów. Objazd obowiązuje również w kierunku do centrum – nie ma przejazdu Aleją Lipową przy MOKSiR w kierunku do ul. 1 Maja. Planuje się zakończyć prace etapu pierwszego w dniu 30.04.2019 r. 

11:14

Utrudnienia na drodze w stronę Lęborka na wysokości Bożepole Wielkie - trwa przebudowa drogi - informuje czytelnik.

08:17

W Redzie na ulicy Puckiej nieopodal przejazdu kolejowego samochód uderzył w barierki.

15.04.2019

15:48

Nie ma utrudnień na trasie z krokowej do Wejherowa - poinformował nas czytelnik.

15:46

Informujemy, że w dniu 15.04.2019 r. Wykonawca planuje rozpocząć budowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do ul. Kaprów. Na czas robót w/w fragmenty ulicy zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego.

15:46

Korkuje się w centrum Wejherowa, przytyka się ulica Sobieskiego w kierunku centrum, a także ulice 3 Maja, Rzeźnicka, Św. Jana i Chopina w kierunku krajowej szóstki.

15:20

Korek ustawił się w Redzie na krajowej szóstce na wysokości dworca PKP - przypomnijmy, trwają tam roboty i jeden pas ruchu jest zamknięty.

12.04.2019

16:27

Największych korków w Wejherowie trzeba się spodziewać na ulicy 3 Maja, na wysokości parku miejskiego, a także na Świętego Jana, Rzeźnickiej i objeździe 12 Marca, czyli Wniebowstąpienia, Roszczynialskiego i Myśliwskiej. Krajową szóstką można w miarę sprawnie przejechać tranzytem przez miasto. Gorzej jest za rogatkami, bo już od Bolszewa utrzymuje się spowolnienie w stronę Górki Gościcińskiej. Jadąc w stronę Lęborka, trzeba też zwolnić w Kębłowie i Strzebielinie. W Redzie wolniej pojedziemy Pucką, od przejazdu kolejowego do zjazdu na Gdańską. Sama Gdańska przytyka się na wysokości dworca, a spory ruch panuje też na Morskiej i Obwodowej. Mocno zakorkowana jest Sobieskiego w Rumi, praktycznie już od granicy z Gdynią aż do centrum. Poza tym ciasno jest na Dębogórskiej i Dąbrowskiego. Niestety, nie poprawiła się sytuacja na północy Gdyni. Nadal utkniemy w korku na estakadzie, jadąc w stronę Obłuża. Auta w żółwim tempie poruszają się też Hutniczą w obu kierunkach. Duże spowolnienie uformowało się także na Morskiej, na Grabówku, w stronę Chyloni. Z kolei na Obwodnicy Trójmiasta z utrudnieniami trzeba się liczyć na odcinku od Węzła Karczemki do Kowali i od Straszyna do Matarni, czyli w kierunku Gdyni. Dla odmiany, całkiem dobre warunki do podróżowania panują na drogach powiatu puckiego. Lekkie, popołudniowe spowolnienie jest prawdopodobne na ulicy Żeromskiego w Kosakowie. Na brak drogowego towarzystwa nie można też narzekać w Pucku, na 10 Lutego i Wojska Polskiego. Za to wojewódzka 216-stka w stronę Władysławowa i dalej, Helu, jest w pełni przejezdna.

15:28

Coraz bardziej zagęszcza się ruch na krajowej szóstce w Redzie, w pobliżu dworca kolejowego. W Rumi natomiast korkuje się krajówka od Janowa do wiaduktu. Wolniej pojedziemy też Dąbrowskiego. Znacznie poważniejszych utrudnień trzeba się spodziewać na północy Gdyni. Dojazd do Obłuża zakorkowany jest praktycznie od Janka Wiśniewskiego. Duży korek utworzył się także na Hutniczej, od estakady do skrzyżowania z Pucką. Kilometrowy zator jest uformował się na Obwodnicy Trójmiasta, przez węzłem na Karwinach, na jezdni w stronę Gdańska. Spowolnienie jest też możliwe na Matarni i przed samymi bramkami na autostradzie A1. Na krajowej szóstce najbardziej przytyka się dojazd do Górki Gościcińskiej. Problemy zaczynają się już w Bolszewie. Jednak pozostałe odcinki trasy do Lęborka są w pełni przejezdne. W samym Wejherowie największy ruch panuje w obrębie śródmieścia, ale ciasno jest też na Chopina, Rybackiej i zjeździe z Przemysłowej na krajówkę. Jeśli chodzi o powiat pucki, nie ma poważniejszych utrudnień na głównych trasach. Lekko może się korkować odcinek z Celbowa do Pucka. Podobnie jest na trasie z Połczyna do Darzlubia. Z koniecznością redukcji prędkości trzeba się też liczyć nad samym morzem, w Jastrzębiej Górze i na wysokości Rozewia.

12:56

Jak informują Czytelnicy, droga z Koleczkowa do Gdyni jest zablokowana

09:27

Udało się usunąć skutki dachowania na krajowej szóstce w Kębłowie, a jeśli chodzi o tę trasę, największego spowolnienia można się spodziewać, tradycyjnie o tej porze, przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. W Wejherowie największy ruch panuje obecnie w obrębie śródmieścia, czyli na Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Sporo aut można też napotkać na Ofiar Piaśnicy i Przemysłowej. Zamknięcie pasa ruchu w stronę Wejherowa skutecznie spowalnia ruch na Gdańskiej w Redzie, na wysokości dworca kolejowego. Wolniej pojedziemy też Gniewowską i Obwodową. Jeśli chodzi o Rumię, sytuacja drogowa jest całkiem niezła. Niewielkie utrudnienia utrzymują się tylko na skrzyżowaniu Sobieskiego z Sabata. O porannych utrudnieniach można też powoli zapomnieć w Gdyni. Nieco większe poruszenie utrzymuje się jeszcze tylko na krańcowym odcinku ulicy Hutniczej, czyli przy dojeździe do wjazdu na estakadę. Punktowo może też przytykać się Morska w stronę śródmieścia. Jeśli chodzi o centrum miasta, największego ruchu można się spodziewać na Władysława IV, Świętojańskiej i Warszawskiej. Utrzymuje się jeszcze półkilometrowe spowolnienie przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, ale poza tym nie ma praktycznie żadnych utrudnień na S6-stce. Spokojnie jest także na drogach powiatu puckiego. Nogę z gazu trzeba zdjąć w Połchowie i Mrzezinie. Utrudnienia są możliwe między Darzlubiem a Połczynem oraz od Piaśnicy do Leśniewa. Główne drogi na północy, czyli drogi wojewódzkiej nr 215 i 216 są w pełni przejezdne.

07:39

Przy wjeździe do Redy od strony Rumi, mniej więcej na wysokości ulicy Obwodowej zderzyły się dwa samochody osobowy i dostawczy. Nikt nie został ranny.

07:22

Na krajowej szóstce w Kębłowie w okolicach skrzyżowania z ulicą Siewną doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. Korki tworzą się w kierunku Gościcina.