Informacje z dróg

24.09.2018

09:27

Ruch na drogach zmalał, zrobiło się spokojnie. Nie ma już zatoru w Gościcinie na krajowej szóstce w kierunku Wejherowa. W samym Wejherowie również jest spokojnie, tłoczno jest jedynie w centrum miasta. Między innymi na ulicy Sobieskiego czy Rzeźnickiej.

09:27

Bez utrudnień jedzie się z Krokowej do Wejherowa – napisała Pani Natalia. Z kolei Pan Paweł informuje, że bez przeszkód jedzie się krajową szóstką w Redzie. Nie ma utrudnień na drogach Luzina i Bolszewa.

08:36

Przybyło pojazdów na ulicy Zamostnej w Bolszewie, szczególnie przed wjazdem na krajową szóstkę. Podobnie jak przed godziną, utrzymują się jeszcze spowolnienia na ulicach Hutniczej i Morskiej w Gdyni.

08:26

Największe przestoje na krajowej szóstce są obecnie na Gościcińskiej Górce w kierunku Wejherowa oraz w Rumi na wysokości dworca PKP w kierunku Gdyni. W Wejherowie wzmożony ruch można zaobserwować na Sobieskiego, 3 Maja, Puckiej i Chopina gdzie wciąż obowiązuje ruch wahadłowy.

07:43

Wejherowo skrzyżowanie krajowej szóstki z ulicą Rybacką w kierunku Gdyni auta stoją na wyłączonym z ruchu pasie - informuje pan Rafał.

07:26

W Gdyni wzmożony ruch jest na ulicy Hutniczej oraz na ulicy Morskiej w kierunku centrum.

07:24

Krajowa szóstka korkuje się na wysokości ulicy Szerokiej w Gościcinie w kierunku Wejherowa, w Wejherowie przed skrzyżowaniem z ulicą 12 Marca oraz w Rumi na wysokości dworca PKP w kierunku Gdyni.

Tłoczno na ulicy Sobieskiego już od Urzędu Skarbowego – informuje Pan Andrzej.

Z Pucka do Redy jedzie się bez przeszkód – poinformowała nas pani Natalia.

22.09.2018

21:03

Tir przewożący ryby przewrócił się na trasie Rumia-Mrzezino. Droga jest całkowicie zamknięta.

21.09.2018

17:04

Na skrzyżowaniu krajowej szóstki z ulicami Rybacką i 12 Marca nie działają światła. Należy zachować ostrożność - informuje Dorys-Car.

16:26

Korkuje się krajowa szóstka na odcinku z Bolszewa do Gościcina. To skutek kolizji, do której doszło na jednym z pasów ruchu w stronę Lęborka. Poza tym wolniej pojedziemy tą trasą w Kębłowie i Strzebielinie. Zdecydowanie większy ruch niż przed godziną panuje na Obwodnicy Trójmiasta. Korkuje się dojazd do Węzła Chwarzno i okolice Osowej. Wolniej pojedziemy też w stronę autostrady w pobliżu Matarni i Szadółek. Poważne utrudnienia panują też na ulicach dojazdowych do obwodnicy. Najpoważniejsze utrudnienia są możliwe na Witomina, na Karwinach i w Oliwie. Nie odpuszczają też korki w Gdyni, od śródmieścia do estakady, oraz na Janka Wiśniewskiego w stronę Obłuża. Postoimy też na samej estakadzie w tym kierunku oraz na Hutniczej. Spowolnień nie da się ominąć przed wiaduktem w Rumi oraz na Puckiej w Redzie, w stronę Rekowa. Znacznie spokojniej jest w powiecie puckim. Jedynie w samym centrum Pucka trzeba się liczyć z poważniejszymi utrudnieniami. Korkuje się lekko nadmorska 215-stka między Władysławowem a Jastrzębią Górą, choć nigdzie nie ma uciążliwych zatorów.

15:29

Czas powrotów do domów najbardziej daje się we znaki kierowcom podróżującym przez Gdynię. Zarówno Morska – od samego śródmieścia aż do Chyloni – stoi w korku. Niewiele lepiej jest na Janka Wiśniewskiego, od Polskiej do estakady. Korek w stronę Obłuża sięga w tej chwili terminalu kontenerowego. W żółwim tempie pojedziemy również Hutniczą. W Rumi tłoczno robi się od Janowa do wiaduktu, na Dębogórskiej i Dąbrowskiego. W Redzie natomiast wolniej pojedziemy w pobliżu skrzyżowania Gdańskiej z Pucką i na samej Puckiej – w kierunku Rekowa. W Wejherowie największe spowolnienia dotyczą okolic śródmieścia, a więc ulic Sobieskiego i 3 Maja. Wolniej pojedziemy też krajową szóstką w stronę Bolszewa. Za rogatkami miasta z koniecznością redukcji biegów trzeba się liczyć w Gościcinie. Dalsze odcinki trasy do Lęborka są w pełni przejezdne, a niewielkim wyjątkiem może być Strzebielino. Całkiem nieźle jak na piątkowe popołudnie wygląda na razie sytuacja drogowa na Obwodnicy Trójmiasta. Ekspresówka lekko przytyka się w Demptowie w stronę Gdańska. Podobnie jest w okolicach Węzła Matarnia i przed Kowalami. Na północy regionu największe poruszenie panuje w centrum Pucka. Wojewódzkie drogi prowadzące nad morze są w pełni przejezdne.

09:10

W Redzie i Rumi poruszamy się bez żadnych przeszkód. Odpuścił korek również na krajowej szóstce w Gościcinie. Nie ma przeszkód na trasie z Redy do Władysławowa i dalej do Helu, spokojnie również na drodze z Wejherowa do Krokowej.

09:09

Poranny szczyt komunikacyjny za nami. W Wejherowie ruch już mniejszy. Spokojniej jest w tej chwili na Sobieskiego i 12 Marca - informuje Pani Maria. Wciąż jednak tłoczno jest na Rzeźnickiej i Chopina.

08:39

Nie ma utrudnień na drogach w Redzie. Spokojnie jedzie się również po Rumi. Pani Maria, która właśnie porusza się po Pucku napisała, że tłoczno jest na ulicy Żarnowieckiej.

08:38

Korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie przed zjazdem na ulicę Szeroką. W Wejherowie tłoczno jest na ulicy Sobieskiego oraz na Chopina gdzie wciąż obowiązuje ruch wahadłowy.

  • Pan Filip poinformował nas, że zamknięty przejazd na ulicy Puckiej paraliżuje ruch w centrum miasta.